+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Byty Kroměříž

Klíčová slova: Kroměříž,pronájem,pronájem bytů,pronájem Kroměříž

E-mail: null@vbrazda.cz

Datum vloľení do katalogu: 27. ?ervna 2011

Popis: Pronájem bytů v Kroměříži a okolí. Široká nabídka bytových prostor k pronájmu od soukromých osob i realitních kanceláří. Přehledný výpis bytů k pronájmu, vyhledávání v nabídkách, pronájmy na mapě a adresář realitních kanceláří Kroměříž.

Web: pronajmykromeriz.cz

Další související informace

Pronájem Havlíčkův Brod

Pronájem, kanceláře, Havlíčkův brod – Pronájem kanceláří, skladových prostor včetně parkování, Havlíčkův Brod, Kyjovská 1962. Nebytové prostory o různé velikosti k pronájmu v administrativní budově na průmyslové zóně Havlíčkova Brodu v těsné blízkosti obchvatu. Kanceláře, sklady a sociální zařízení se nachází ve 3 podlažní budově o celkové ploše 721m2. Pronájem samostatných kanceláří od 13m2 nebo uzavřených kancelářských celků. Možnost umístění sídla firmy. Připojení na internet a telefon, možnost dalšího dovybavení kanceláří dle dohody s pronajímatelem. K dispozici je parkoviště. Požadované nájemné se pohybuje od 880,- Kč rok/m2 včetně záloh na služby a energie. Kauce ve výši jednoho měsíčního nájmu na pokrytí případných škod způsobených nájemcem pronajímateli.

Reklamní plocha Brno

pronájem, reklamní, plocha, reklama, Brno – Pronájem reklamních ploch na rohovém domě Štefánikova 51 ( roh Šumavské ), Brno centrum viditelné z tramvají. Pronájem jednotlivých prostorů mezi celkem 5 okny i nad a pod okny cca 3m2 za 399 měs. Plochy jsou na hlavní dopravní tepně spojující centrum města / 4. zastávka z Moravského náměstí / a Královo Pole. Reklama je dobře vidět z projíždějících tramvají č.1, 6 a v případě zájmu může být i osvětlená. Nejsme plátci DPH. Majitel

Načítání trvalo 0.0741 sekund.