+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Čachtická paní

Klíčová slova: čachtická paní, Bathory, historie, film

E-mail: cachtickapanicz@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 14. dubna 2009

Popis: Hledáte více informací o čachtické paní neboli Alžbětě Báthoryové? S touto osobou je spojeno mnoho legend vzhledem k jejím hrůzným činům. Je spojována i s upírskými mýty. Toto i více se dozvíte po navštívení webu o čachtické paní.

Web: cachtickapani.cz/

Další související informace

Academia Bohemica o.p.s.

filozofie, filosofie, škola, historie, vzdělávání, – Academia Bohemica podporuje rozvoj vzdělávacích, výzkumných a tvůrčích činností v oblasti humanitních věd pořádáním seminářů, odborných kurzů a konferencí. V tuto chvíli nabízí tříletý e-learningový kurz filozofie.

Puncochy

silonky, nylonky, punčochy, historie, výroba – Vyroba silonek, nylonek a jineho punčochového zboží jejich historie jak vzniu tak i vyvoje. Je zde nabidka sirokeho sortimentu prave tohoto zbozi. V dnesni moderni dobe se sortiment stale vice rozsiruje, proto je zde jen zakladni nabidka.

Dámské jeans

dámské jeans, dámské džíny, Diesel, Replay – Dámské jeans prodělávají přeměnu. Ještě doznívají poslední záchvěvy trendu - od hlavy až k patě v jeans a už se připravuje vstup nových proudů.Dámské jeans prodělávají přeměnu. Ještě doznívají poslední záchvěvy trendu - od hlavy až k patě v jeans a už se připravuje vstup nových proudů. Již byl avizován návrat jeans do zvonu, ale ještě se objevují úzké jeans „ Jeggings“ i rovné střihy nohavic

Načítání trvalo 0.3666 sekund.