+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Caffé La Roccia

Klíčová slova: caffé la roccia, třebotov, praha-západ, cukrárna,

E-mail: caffelaroccia@atlas.cz

Datum vloľení do katalogu: 5. b?ezna 2010

Popis: Cukrárna a kavárna "Caffé La Roccia" je místo, kde můžete strávit příjemné chvíle a dát si dobrou kávu, zákusek či zmrzlinu. V nabídce naleznete kvalitní kávu Caffé del Moro, teplé, studené a míchané alkoholické i nealkokoholické nápoje, zmrzlinové koktejly a poháry Nabízíme také možnost rezervace kavárny a salonku pro uspořádání malých rodinných oslav nebo firemních akcí.

Web: www.laroccia.ic.cz

Další související informace

Kozmetika La Roche Posay

Kozmetika La Roche Posay, kozmetika, francúzská – Prípravky La Roche Posay pomáhajú zmierniť a utlmiť negatívne vplyvy dnešnej doby, kedy sa každý ponáhľa, žije v strese a ani životné prostredie nepôsobí dobre na pleť. Tieto kozmetické prípravky vám pomôžu.

Hotel La Fresca v Kroměříži

hotel, ubytování, hotel La Fresca, ubytování v – Nově otevřený hotel s kapacitou 14 pokojů umístění přimo v historickém centru Kroměříže - na Velkém náměstí. Navazuje na tradici rodinného hotelu Simon, se kterým byl objekt v minulosti propojen a doplňoval nabídku ubytovacích, restauračních a kavárenských služeb podniků středu jihovýchodní fronty Velkého náměstí minulého století : Hotelu Simon a Kavárny u Šlégrů. Rybaření Zimní sporty Vodní sporty Letní sporty Turistika Spa & wellness Kongresy Pobyty s dětmi Business

Internetová kavárna pro maminky

kosmetika, la roche, la roche posay, vichy, vichy – Internetová kavárna pro maminky. O čem se u kávy mamky baví? Zajímavé rady, tipy a články o všem podstatném a zajímavém, co se vám, jakožto mamince, může hodit. Internetová kavárna pro maminky. O čem se u kávy mamky baví? Zajímavé rady, tipy a články o všem podstatném a zajímavém, co se vám, jakožto mamince, může hodit.

Načítání trvalo 3.1069 sekund.