+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Caffé La Roccia

Klíčová slova: caffé la roccia, třebotov, praha-západ, cukrárna,

E-mail: caffelaroccia@atlas.cz

Datum vloľení do katalogu: 5. b?ezna 2010

Popis: Cukrárna a kavárna "Caffé La Roccia" je místo, kde můžete strávit příjemné chvíle a dát si dobrou kávu, zákusek či zmrzlinu. V nabídce naleznete kvalitní kávu Caffé del Moro, teplé, studené a míchané alkoholické i nealkokoholické nápoje, zmrzlinové koktejly a poháry Nabízíme také možnost rezervace kavárny a salonku pro uspořádání malých rodinných oslav nebo firemních akcí.

Web: www.laroccia.ic.cz

Další související informace

Jak se poprat s celulitidou

kosmetika, la roche, la roche posay, vichy, vichy – Nejen ženy, ale i muži trpí hromaděním podkožního tuku, obzvláště ve stehenních a hýžďových partiích. Tomuto hromadění podkožního tuku, který má za následek nevzhledné dolíčky v pokožce a pod ní, se říká celulitida.

Přírodní kosmetika Vichy

kosmetika, la roche, la roche posay, vichy, vichy – Krása je velmi pomíjivá a individuální záležitost, nicméně subjektivní pocity lidí se v mnohém do značné míry shodují a je nutné konstatovat, že ženy, které používají kvalitní kosmetiku a přípravky, určitě vypadají velmi dobře.

Kosmetický salón Klaudie

vichy, la roche posay, kosmetika, opalovací krém – Máte problém s pletí a rády byste to milé dámy změnily? Nechte se provést světem kosmetických přípravků, které vám váš problém vyřeší. V našem kosmetickém salonu si zcela jistě přijde na své každý, kdo má zájem vypadat lépe.

Načítání trvalo 0.0681 sekund.