+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

call-centrum

Klíčová slova: call-centrum marketing reklama

E-mail: adam.stoklasek@aim2call.cz

Datum vloľení do katalogu: 9. ?nora 2010

Popis: call-centrum marketing reklama reklamni agentura zvyhodneni webu poradenstvi v oblasti PR A MARKETINGU Poskytujume sluzby pro celou CR

Web: www.aim2call.cz

Další související informace

Reklama Chrudim

Reklama v Chrudimi – Reklama v Chrudimi - našimi činnostmi jsou grafické práce, webová grafika, výroba reklamy, řezaná reklama, velkoplošný tisk, laminace, světelná reklama, orientační systémy, reklama na automobilech, potisk textilu, reklamní předměty, tisková produkce, výroba razítek.

Mezinárodní internetový m

marketing, internetový marketing – Poskytujeme kompletní služby pro mezinárodní marketing na internetu – nechybí SEO analýza, marketingová analýza ani balíčky pro sociální sítě. Navštivte mezinarodni-marketing.cz, prosaďte se na zahraničním trhu a získejte zákazníky z celého světa!

Promotion v lékárnách

promo akce, promo stánky, reklama v nemocnicích – Promo akce v lékárnách v ČR. Marketing a reklama pro farmaceutické společnosti. Podora prodeje farmaceutických firem. Reklama v nemocnicích a poliklinikách. Mystery shopping v lékárnách. Sampling vzorků. Hostesing v lékárnách a zdarvotnických zařízeních.

Načítání trvalo 0.0517 sekund.