+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Carbostar dodavatel uhlí

Klíčová slova: koks, uhlí, tuhá paliva, brikety

E-mail: obchod@carbostar.cz

Datum vloľení do katalogu: 13. ?ervence 2011

Popis: Carbostar je dodavatel uhlí, koksu a jiných tuhých paliv. Společnost je situována na severní Moravě. Tuhá paliva doáváme za přijatelné ceny a v krátkých dodacích termínech. Dodáváme jak velkoobchodně tak pro domácnosti.

Web: www.carbostar.cz

Další související informace

Kotle plynové

plynové kotle, kotle na tuhá paliva, kotle na pele – Sháníte nový kotel? Vyberte si jej u nás! Nejlevnější kotle v ČR. Největší slevy či doprava zdarma jsou plusy, které Vám můžeme nabídnout. Plynové kotle jsou velmi oblíbené. Jejich výhodou je přiměřená cena, ale ocenit na nich lze i šetrnost k životnímu prostředí.

Dřevěné uhlí a brikety - Servisles

dřevěné uhlí, grilovací brikety, krbové dřevo – Vyrábíme a prodáváme dřevěné uhlí a grilovací brikety, dřevěné brikety, palivové dřevo, krbové dřevo a další. Palivové dřevo prodáváme jako krbové, či jako metrové. Pro grilovací sezónu nabízíme celý sortiment dřevěného uhlí a grilovacích briket.

RevoSolar s.r.o. - prodej brikety

uhlí, brikety, pelety – Firma RevoSolar s.r.o. působí na trhu s Eco palivy od roku 2010. Chceme zákazníkům nabídnout alternativu ve formě balených Eco paliv splňující přísná kritéria, která neškodí životnímu prostředí. Zabýváme se maloobchodním a velkoobchodním prodejem.Firma RevoSolar s.r.o. působí na trhu s Eco palivy od roku 2010. Chceme zákazníkům nabídnout alternativu ve formě balených Eco paliv splňující přísná kritéria, která neškodí životnímu prostředí. Zabýváme se maloobchodním a velkoobchodním prodejem.

Načítání trvalo 3.0412 sekund.