+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

CaseLiner, s.r.o. - Výrob

Klíčová slova: Stand 21, Hans , Hans systém ,Flight Case,Pit equi

E-mail: registrace-do-katalogu@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 25. b?ezna 2009

Popis: Společnost CaseLiner s.r.o. působí v oblastech výroby přepravních boxů (flight case) a výroby teamového vybavení a závodního oblečení pro oblast motorsportu. V české republice jsme výhradní zástupci francouzské firmy Stand21, výrobce závodního vybavení pro automobilové a kartingové jezdce a teamy.

Web: www.caseliner.eu

Další související informace

Mamanek.cz

Hračky, kojenecké potřeby, ekologická drogerie , s – Široký sortiment hraček jako kovové modely , bazény a nafukovací křesla a sportu od nejmenších až po dětí po starší puberťáky. Nabízíme také značkové kvalitní hračky a potřeby pro kojence a ekologickou drogerii

Privát Emília - Vys.Tatry

Ubytovanie Vysoká Tatry , Ubytovanie Nová Lesná – Ponúkame Vám ubytovanie na samostatnom poschodí v rodinnom dome. Objekt je situovaný v obci Nová Lesná.Obec leží na styku Popradskej kotliny a juhovýchodného úpätia Vysokých Tatier. Časť chotára je súčasťou rezervácie TANAP. Rozloha obce je 416 ha. V strede obce sa nachádza rímskokatolícky a evanjelický kostol. Územie terajšej obce Nová Lesná bolo osídlené v eneolite (sídlisko s kanelovou keramikou, hromadný nález bronzov z mladšej doby bronzovej). V historických materiáloch sa spomína, že obec založili v roku 1315 Berzeviczyovci pod názvom Villa Menhardi.

Penzion Továrníkova Vila ve Skuhrově nad Bělou

Penzion Továrníkova Vila , ubytování ve Skuhrově – Penzion Továrníkova vila se nachází v podhůří Orlických hor, v malé obci Skuhrov nad Bělou.Moderní penzion Továrníkova vila poskytuje ubytování ve 3 dvoulůžkových pokojích,v přízemí se dále nachází šestilůžkový pokoj se samostatnou kuchyní a koupelnou. dále k dispozici luxusní apartmán se dvěmi ložnicemi , dvěmi rozsáhlými terasami, samostatnou koupelnou vybavenou jak sprchovým koutem, tak vanou a rovněž vlastní, plně vybavenou kuchyní. V podkroví penzionu se nachází druhý apartmán se třemi ložnicemi po dvou lůžkách, samostatnou kuchyní s jídelním koutem a samozřejmostí je vlastní sociální zařízení.V zimě zahrada slouží jako bezpečné místo pro zaparkování automobilů. Domácím mazlíčkům je vstup povolen.

Načítání trvalo 4.3480 sekund.