+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Časopis jazyky

Klíčová slova: jazyky, studium, práce,

E-mail: jazykykatalogy@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 7. prosince 2010

Popis: Vše o jazycích (angličtina, němčina). Články, překlady, tlumočení, rady, odkazy, studijní materiály, recenze. Studium v zahraničí a práce v zahraničí (Au-pair,...). Jazykové školy, jazykové kurzy. Jazykové certifikáty.

Web: www.jazyky.com/

Další související informace

Evektor spol. s r.o.

vývoj,konstrukce,strojírenství,průmysl,3D tisk, – Vývojové a konstrukční práce pro letecký, automobilový a ostatní průmysl; pevnostní a crashové analýzy metodou konečných prvků; zpracování etap technické přípravy výroby (technologie, konstrukce přípravků a nářadí, tvorba NC programu); zpracování dokumentace k výrobkům; zpracování a návrh designu interiérů automobilů, letadel a designu průmyslových výrobků (designové a ergonomické studie).

Fitness trenérka

Fitness, trenér, trenérka, jóga, hotjoga, hubnutí, – Nabízíme velkou řadu programů pro individuální, společné i firemní tréninky (fitness, hot jóga, běh, kondiční a redukční cvičení, výživa) s maximálním důrazem na individuální potřeby každého klienta.

Kurzy image a etiky

Image,etiketa,firemní školení,kurzy,líčení, – Konzultace a kurzy v oblasti image a etikety v Brně. Nabízíme školení pro firmy, kurzy pro vizážisty, kurzy pro veřejnost, make-up pro různé příležitosti a proměny. Spolupracujeme se vzdělávacími agenturami z celé ČR

Načítání trvalo 0.0557 sekund.