+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Catering

Klíčová slova: caterinng, cateringové služby

E-mail: delicatering@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 23. dubna 2010

Popis: Cateringová společnost Delikatering působí na trhu cateringových služeb již několik let a provozuje catering po celé České republice. Za tuto dobu si získala důvěru mnoha zákazníků, agentur i soukromých osob díky profesionálnímu přístupu. Zajišťujeme profesionální catering a cateringové služby nejen pro velké firmy, ale na soukromích akcích, párty i oslavách.

Web: www.delikatering.cz/

Další související informace

Advokátní kancelář Madaj

smenka, právnik, právo, právní služby – AK Madaj: advokátní kancelář specializující se na směnečné právo, tedy na právní služby, poradenství a zastupování ve věcech směnečných a na související občansko a obchodně právní úkony a záležitosti týkající se směnky a směnek...

Catering Best Western Hot

catering, cateringové služby, zajištění rautů, ban – Catering zajišťující organizaci rautů, banketů, cocktailů a společenských akcí. Dle Vašeho přání a charakteru akce Vám sestavíme speciální menu, či takové, jaké měla u nás britská královna Alžběta II.

Školní batohy

krosny, batohy, školní batohy – Vybírat můžete z mnoha produktů – batohy a brašny na notebooky. Online prodej - školní batohy. Máme pohodlné a vychytané krosny, cestovní tašky, kufry, dětské batohy, tašky přes rameno, ledvinky, tašky na notebook.

Načítání trvalo 0.0642 sekund.