+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Catering

Klíčová slova: caterinng, cateringové služby

E-mail: delicatering@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 23. dubna 2010

Popis: Cateringová společnost Delikatering působí na trhu cateringových služeb již několik let a provozuje catering po celé České republice. Za tuto dobu si získala důvěru mnoha zákazníků, agentur i soukromých osob díky profesionálnímu přístupu. Zajišťujeme profesionální catering a cateringové služby nejen pro velké firmy, ale na soukromích akcích, párty i oslavách.

Web: www.delikatering.cz/

Další související informace

Produkční agentura

Produkční agentura,párty stany, cateringové služby – Naše produkční agentura zajišťuje stavbu a pronájem párty stanů včetně vnitřního vybavení, cateringové služby a organizace doprovodného programu. Naše produkční agentura pro Vás zrealizuje firemní akci přímo ve Vašem závodě nebo v lokalitě, kterou společně vybereme. Produkční agentura partyservis98, a.s. zajistí i školení Vašich zaměstnanců v našem rekreačně vzdělávacím zařízení v Krkonoších – Horský pension GENDORF***.

MV služby

MV služby – Stěhování a vyklízení bytových i nebytových prostor za velmi krátkou dobou a velmi výhodné peníze provádí naše firma MV služby. V případě zájmu nás kdykoli kontaktujte. Stěhování a vyklízení bytových i nebytových prostor za velmi krátkou dobou a velmi výhodné peníze provádí naše firma MV služby. V případě zájmu nás kdykoli kontaktujte.

Mediální služby

Mediální služby – Naše společnost nabízí kvalitní služby v mediální oblasti. Potřebujete-li tedy radu nebo pomoc z tohoto okruhu, kontaktujte nás a my se vám pokusíme vyjít vstříc. Naše společnost nabízí kvalitní služby v mediální oblasti. Potřebujete-li tedy radu nebo pomoc z tohoto okruhu, kontaktujte nás a my se vám pokusíme vyjít vstříc.

Načítání trvalo 0.0647 sekund.