+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Catering

Klíčová slova: caterinng, cateringové služby

E-mail: delicatering@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 23. dubna 2010

Popis: Cateringová společnost Delikatering působí na trhu cateringových služeb již několik let a provozuje catering po celé České republice. Za tuto dobu si získala důvěru mnoha zákazníků, agentur i soukromých osob díky profesionálnímu přístupu. Zajišťujeme profesionální catering a cateringové služby nejen pro velké firmy, ale na soukromích akcích, párty i oslavách.

Web: www.delikatering.cz/

Další související informace

Produkční agentura

Produkční agentura,párty stany, cateringové služby – Naše produkční agentura zajišťuje stavbu a pronájem párty stanů včetně vnitřního vybavení, cateringové služby a organizace doprovodného programu. Naše produkční agentura pro Vás zrealizuje firemní akci přímo ve Vašem závodě nebo v lokalitě, kterou společně vybereme. Produkční agentura partyservis98, a.s. zajistí i školení Vašich zaměstnanců v našem rekreačně vzdělávacím zařízení v Krkonoších – Horský pension GENDORF***.

Uklízecí služby

Uklízecí služby – Potřebujete doma uklidit, umýt okna nebo uklidit kancelář či snad v garáži? Od toho jsou tu naše uklízecí služby plné odborníků na úklid všeho druhu. Potřebujete doma uklidit, umýt okna nebo uklidit kancelář či snad v garáži? Od toho jsou tu naše uklízecí služby plné odborníků na úklid všeho druhu.

Načítání trvalo 0.0721 sekund.