+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Catering

Klíčová slova: caterinng, cateringové služby

E-mail: delicatering@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 23. dubna 2010

Popis: Cateringová společnost Delikatering působí na trhu cateringových služeb již několik let a provozuje catering po celé České republice. Za tuto dobu si získala důvěru mnoha zákazníků, agentur i soukromých osob díky profesionálnímu přístupu. Zajišťujeme profesionální catering a cateringové služby nejen pro velké firmy, ale na soukromích akcích, párty i oslavách.

Web: www.delikatering.cz/

Další související informace

TROJA Catering

Catering, cateringové služby, rauty, recepce – Catering od profesionálů. Kompletně na klíč zajistíme rauty, recepce, firemní párty, bankety, koktejly, svatby či svatební hostiny, stylové hody, teambuilding, tiskové konference či ostatní cateringové služby. Provozujeme síť vlastních restaurací Altán, Maledivy, Loděnice.

Advokátní kancelář Madaj

smenka, právnik, právo, právní služby – AK Madaj: advokátní kancelář specializující se na směnečné právo, tedy na právní služby, poradenství a zastupování ve věcech směnečných a na související občansko a obchodně právní úkony a záležitosti týkající se směnky a směnek...

Catering Praha s.r.o.

Catering, cateringový servis, cateringové služby. – Firma Catering Praha s.r.o. nabízí komplexní servis cateringových služeb na prvotřídní úrovni. Specializací firmy je filmové stravování. Catering Praha poskytuje i firemní nebo reklamní stravování. Firma zajišťuje rauty, bankety, svatby, narozeninové párty, společenské i soukromé oslavy, firemní večírky, společenské akce, full programy na klíč. Vše kolem jídla, pití, zábavy.

Načítání trvalo 0.0660 sekund.