+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Celokeramika Mazurková

Klíčová slova: náhrady, korunky, můstky

E-mail: nada.mazurkova@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 25. prosince 2007

Popis: Celokeramika Mazurková - Keramické zubní náhrady, korunky a můstky. Jedinečná technologie firmy DeguDent CERCON SMART CERAMICS nám nyní nově umožňuje vyrobit celokeramické korunky a můstky nejvyšší kvality.

Web: www.celokeramika-mazurkova.cz

Další související informace

Kamoto - vrtáky a brusivo

Vrtáky, vrtací korunky, brusné, řezné kotouče – KAMOTO, s.r.o. dováží a distribuuje v České republice italské výrobky firem Iur, Molital a BUll Scraper. Kvalitní vrtací, brusné a řezné nástroje pro profesionální, ale i hobby použití. SDS vrtáky, vrtací korunky, jádrové vrtáky do betonu. Hss cobaltové vrtáky do kovu, stupňovité, vrtací korunky, tvrdokové korunkové vrtáky, záhlubníky, technické frézy. Brusné, lamelové, řezné, čistící kotouče. Nejširší sortiment průměrů, délek a typů a s nejlepší cenou v dané kvalitě na trhu.

Online seznámení

seznamka, rande, jak sbalit holku, seznamka online – Přední česká seznamka s více než tisíci uživatelů. Naleznete zde užitečné návody jak sbalit holku a jak se seznámit s klukem, přečtete si rady pro perfektní rande a dozvíte se spoustu dalších užitečných informací z oblastí seznamování. Seznamka s vysokým stupněm ochrany vašeho soukromí, rozsáhlou uživatelskou komunitou, kde můžete využít spoustu přídavných funkcí. Nezůstávejte o samotě, seznamte se na Jiskření.cz.

Načítání trvalo 0.0659 sekund.