+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Celoskleněné dveře do spr

Klíčová slova: Celoskleněné dveře do sprchy

E-mail: auto-pmm@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 31. prosince 2011

Popis: Celoskleněné dveře do sprchy: celoskleněné dveře, celoskleněné dveře do sprchy, celoskleněné dveře do sauny, celoskleněné dveře do interiéru. Celoskleněné dveře pro široké využití, celoskleněné dveře najdou své uplatnění všude tam kde je nutné zajistit přístup světla , jsou nedílnou součástí moderních bytových prostorů.Umožňují propojení dvou místností, které opticky rozšíří a prosvětlí.

Web: celosklenenedvere-03.blgz.cz

Další související informace

Saunové dveře

saunové dveře, dveře do sauny,dveře do parní sauny – Kvalitní dveře pro Vaší saunu, celodřevěné dveře pro srubové sauny, dveře pro parní sauny a infrasauny. Dveře do sauny celoskleněné a dveře dřevené. Informační stránky pro všechny, kterým ještě chybí dveře pro zkompletování jejich sauny.

Celoskleněné dveře

Celoskleněné dveře posuvné – Celoskleněné dveře posuvné: celoskleněné dveře kyvné, celoskleněné dveře posuvné, celoskleněné dveře z bezpečnostního skla. Celoskleněné dveře posuvné s pojezdovou kolejnicí skrytou i designově přiznanou montáží na sklo nebo stěnu do hmotnosti křídla 150 kg.. Celoskleněné dveře kyvné, interierové i exterierové kyvné - tj. otevírací s bočními stěnovými panty s aretací mezních poloh mechanickým způsobem nebo s hydraulickým tlumením a aretací.

Skleněné dveře

Skleněné dveře do koupelny – Skleněné dveře do koupelny, lehkost, elegance a designová čistota celoskleněných dveří vytvoří jedinečný prvek interiérů Vašich rodinných domů a bytů. Skleněné dveře do koupelny dodáváme z kaleného bezpečnostního skla

Načítání trvalo 2.3111 sekund.