+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Celostátní služba osobní dozimetrie, s.r.o. CSOD

Klíčová slova: CSOD, osobní dozimetrie, dozimetr, měření, záření

E-mail: kopecka@amadeusdesign.cz

Datum vloľení do katalogu: 25. kv?tna 2009

Popis: Organizace autorizovaná k úřednímu měření dozimetrických veličin ionizujícího záření a neutronů. Pokračujeme ve vývoji metod osobní dozimetrie (filmová, termoluminiscenční, neutronová) s cílem zkvalitňování a zpřesňování vyhodnocování dozimetrů.

Web: www.csod.cz

Další související informace

Autopůjčovna Praha

půjčovna, osobní auta, limuzíny, – Nabízíme bezkonkurenční nabídku zapůjčení vozů od základních až po luxusní, limuzíny a minivany pro osm osob, kterém Vám v Praze přistavíme zcela zdarma. Současně našimi vozy zajišťujeme přepravu osob dle vašich požadavků a transfery z letiště s anglicky i španělsky mluvícími řidiči

Drivers Praha

odvoz vozu, drink taxi, osobní řidič, pronájem řid – Firma poskytující služby řidiče - odvoz vozu, drink-asistence, pronájem profesionálních a osobních řidičů. Firma poskytující služby řidiče - odvoz vozu, drink-asistence, pronájem profesionálních a osobních řidičů.

Osobní bankrot fyzické os

osobní bankrot – Každý bankrot je obtížnou situací a když ho prožije kdokoliv z nás, není to lehké. Osobní bankrot fyzické osoby je však způsobem, jak takovou situaci vyřešit a po několika letech moci začít znovu bez dluhů.

Načítání trvalo 3.6419 sekund.