+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Central European Manageme

Klíčová slova: mba, mba titul, mba studium, distanční mba,

E-mail: Registrace.Odkazu@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 20. ?ervence 2011

Popis: Poskytujeme kvalitní a levné online distanční MBA studium v češtině. MBA titul po jednom roce dálkového studia. Ke studiu MBA přijímáme bez přijímacích zkoušek zájemce s tituly Ing., Mgr., Bc., MUDr., JUDr. a dalšími vysokoškolskými tituly.

Web: www.mbatitul.cz

Další související informace

Studijní osnovy

maturita,angličtina,němčina,ekonomie,účetnictví, – Maximální množství vypracovaných maturitních témat jako je němčina, angličtina, základy společenských věd, dějepis, zeměpis, bankovnictví, pojišťovnictví, daňová soustava, účetnictví, ekonomie, management a další.

Bezpečnostní agentura Nové Strašecí

Bezpečnostní agentura, Ochrana osob, majetku, PCO, – Naše bezpečnostní agentura zajišťuje pro zákazníky ve městě Nové Strašecí a dalších lokalitách z celé ČR řadu služeb, mezi něž patří ochrana osob, ostraha majetku, kontrola zaměstnanců na nemocenské i pořadatelská činnost.

Magiclist- vzhledávač dár

dárky, přání, originální dárky, tipy na dárky, – Magiclist je vyhledávač dárků, služeb a zboží s možností vytváření si vlastních seznamú přání. Přání můžete sdílet s přáteli a rodinou v tématických šablonách. Magiclist pomáha plnit vaše přání a zároveň ulehčuje výběr dárků.

Načítání trvalo 0.3159 sekund.