+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Central European Manageme

Klíčová slova: mba, mba titul, mba studium, distanční mba,

E-mail: Registrace.Odkazu@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 20. ?ervence 2011

Popis: Poskytujeme kvalitní a levné online distanční MBA studium v češtině. MBA titul po jednom roce dálkového studia. Ke studiu MBA přijímáme bez přijímacích zkoušek zájemce s tituly Ing., Mgr., Bc., MUDr., JUDr. a dalšími vysokoškolskými tituly.

Web: www.mbatitul.cz

Další související informace

Skladové prostory

sklady,skladovací,skladové,prostory,pronájem, – Nabízíme levné skladování a další doplňkové služby v Logistickém areálu Podivín, který se nachází v průmyslové zóně města Podivín. Skladové prostory se nachází v bezprostřední blízkosti dálnice D2. Areál se skladovými prostory je situován v blízkosti státní hranice se Slovenskem a Rakouskem.

NWA přivýdělek a slevy

NWA, MY-NWA, MY NWA com, LR , Kosmetika, – Nabízíme registraci u NWA, která Vám nabízí možnost nakupovat se slevou až 40 %. Díky revolučnímu síťovému marketingu si s námi můžete začít přivydělávat a získat řadu dalších dárků jako automobil, dovolené nebo věcné dárky. Stačí se registrovat.

Studium MBA v českém jazyce

mba, mba studium – Pokud se rozhodnete studovat některý z programů MBA, dáváte tak potencionálním zaměstnavatelům signál, že to se svou kvalifikací myslíte vážně a zároveň tak budete mít slušný náskok před ostatními uchazeči.

Načítání trvalo 0.4209 sekund.