+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Centrální-vysavač.com

Klíčová slova: centrální vysavač

E-mail: info@sot-eko.cz

Datum vloľení do katalogu: 11. prosince 2009

Popis: Exklusivní dodavatel centrálních vysavačů značek DrainVac a SOTECO pro rodinné domy, penziony, hotely a průmysl. Komplexní systém důmyslného vysávání. Jako jediní v ČR nabízíme centrální vysavače s automatickým oklepem filtru.

Web: www.centralni-vysavac.com/

Další související informace

Centrální vysavače

centrální vysavače – Centrální vysavače Duo Vac nabízejí pomocnou ruku všem, kteří chtějí, aby jejich rodinný dům nebo byt byl co nejlépe uklizený a aby prostředí bylo dokonale čisté. Hlavní důraz je u značky Duo Vac kladen na spolehlivost.

Vysavače Allegro

centrální vysavače, centrální vysavače allegro – Společnost Centrální vysavače Allegro je výhradním dovozcem centrálních vysavačů. V e-shopu nabízí kvalitní, spolehlivé a cenově dostupné vysavače. Záruka je poskytována na dobu 5 let. Platit můžete jak převodem tak i v hotovosti při převzetí zboží.

Centrální vysavače-Drain

centrální vysavače,drainvac – Centrální vysavače zbaví koberec, podlahy a celý prostor Vašeho domova standardního i velmi jemného prachu, který škodí zejména alergikům a astmatikům. Takový úklid zrealizujete pouze se systémem centrálního vysavače, protože nejjemnější částice, pokud je nezachytí filtr, jsou rozptýleny potrubím do ovzduší mimo dům či byt.

Načítání trvalo 2.1027 sekund.