+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Centrální-vysavač.com

Klíčová slova: centrální vysavač

E-mail: info@sot-eko.cz

Datum vloľení do katalogu: 11. prosince 2009

Popis: Exklusivní dodavatel centrálních vysavačů značek DrainVac a SOTECO pro rodinné domy, penziony, hotely a průmysl. Komplexní systém důmyslného vysávání. Jako jediní v ČR nabízíme centrální vysavače s automatickým oklepem filtru.

Web: www.centralni-vysavac.com/

Další související informace

Centrální vysavače Beam E

centrální vysavače – Centrální vysavače s klinicky prokázaným snížením alergických obtíží. Inteligentní technologie kontroly, filtrace GORETEX. Antibakteriální povrchová úprava prachových kanystrů Alphasan. Centrální vysavače Beam Electrolux jsou jediný kompletní systém pro centrální vysávání.

Robotický vysavač recenze

recenze, test, diskuze, roboticky vysavac – Nezávislý portál k tématu robotický vysavač, především recenze, hodnocení, test a diskuze. Přinášíme recenze robotických vysavačů z tisku, stejně jako vlastní testy a hodnocení vysavačů. Vyberte si z recenzí a diskuzí k robotickým vysavačům iRobot Roomba, Scooba, Robzone, Electrolux, Cleanmate, Goddess, iClebo, RoboMop, Hütermann, Fun beat a mnohých dalších. Nenechte se oklamat prodejci.

Onpira.cz e-shop pro dům

průmyslové vysavače,průmyslový vysavač – Onpira.cz, internetový obchod se zbožím přímo od dovozce. Bezkonkurenční ceny na produkty pro dům a domácnost, zahradu, podnikání, chovatele, auto-moto, gastronomii, tepelný lisy a mnoho dalšího. Nabídka doprodávaného zboží za akční ceny.

Načítání trvalo 0.0605 sekund.