+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Centrální-vysavač.com

Klíčová slova: centrální vysavač

E-mail: info@sot-eko.cz

Datum vloľení do katalogu: 11. prosince 2009

Popis: Exklusivní dodavatel centrálních vysavačů značek DrainVac a SOTECO pro rodinné domy, penziony, hotely a průmysl. Komplexní systém důmyslného vysávání. Jako jediní v ČR nabízíme centrální vysavače s automatickým oklepem filtru.

Web: www.centralni-vysavac.com/

Další související informace

Vysavače Electrolux

centrální vysavače, electrolux – Výhradní dovozce centrálních vysavačů Electrolux pro ČR,SR a Rakousko. Centrální vysavače pro rodinné domy, byty, hotely a průmyslové objekty. Prodej, dodávky na klíč. Nejširší obchodní zastoupení v ČR.

Centrální vysavače HUSKY

centrální vysavače, centrální systém, HUSKY – Schopnost vysávat vodu přímo do agregátu centrálního vysavače je jedinečná vlastnost centrálních vysavačů HUSKY, umožňující užití více úklidových technik. Společnost během 15 let působení na trhu prodala přes 20 000 centrálních vysavačů.

Lázeňský hotel CENTRÁLNÍ LÁZNĚ v Mariánských Lázních

Lázeňský hotel CENTRÁLNÍ LÁZNĚ,ubytování v – Hotel Centrální Lázně se nachází v Mariánských Lázních a je nejstarší lázeňský komplex.Hotel nabízí k ubytování 157 pokojů s vlastním sociálním zařízením. Každý pokoj hotelu má vlastní sociální zařízení, WC, televizi se satelitními stanicemi, telefon, minibar, trezor, fén, župany a přípojkou na internet. Hostům se nabízí možnost výběrů z kategorie Komfort a Superior s výhledem do lázeňského parku nebo velké rohové pokoje. Domácí mazlíčci jsou vítáni.Hotel Centrální Lázně v Mariánských Lázních nabízí možnost stravování v restauraci Goethe.

Načítání trvalo 0.0741 sekund.