+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Centrální vysavače Husky

Klíčová slova: Centrální vysavače Husky

E-mail: info@webdomena.cz

Datum vloľení do katalogu: 26. dubna 2010

Popis: Centrální vysavače Husky jsou vhodné pro všechny, které již nebaví při úklidu za sebou tahat těžký a neskladný vysavač. Centrální vysavače Husky vám umožní pohodlný a především hygienický úklid. Při vysávání pomocí centrálního vysavače vás nebude rušit žádný hluk, uslyšíte jen slabé syčení hadice.

Web: husky.vysavac.org

Další související informace

Centrální vysavače Beam E

centrální vysavače – Centrální vysavače s klinicky prokázaným snížením alergických obtíží. Inteligentní technologie kontroly, filtrace GORETEX. Antibakteriální povrchová úprava prachových kanystrů Alphasan. Centrální vysavače Beam Electrolux jsou jediný kompletní systém pro centrální vysávání.

LevnéAlarmy.com

autoalarm, centrální zamykání, parkovací senzory – Internetový obchod s autoalarmy, centrální zamykání, elektrické stahování oken, dálkové ovládání, denní svícení, motoalarmy, parkovací senzory, xenony, autorádia, autodoplňky, imobilizéry.Maloobchod, velkoobchod.

Garagevac

garagevac, centrálek, Intervac, vysavač, vysavače – Centrálek je domácí vysavač, který nemusíte tahat za sebou. Nejsnazší je přišroubovat jej na zeď, nebo do skříně na chodbě a pomocí dlouhé pružné hadice si vysát celý byt či auto.

Načítání trvalo 0.0899 sekund.