+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Centrum podnikání

Klíčová slova: Centrum podnikání, podnikání

E-mail: katalogy@seo-expert.cz

Datum vloľení do katalogu: 28. dubna 2013

Popis: Ať jste, či nejste podnikatel, můžete mít z podnikání více a ostatní mohou mít více z vás. Pevně věříme, že v každém je schovaný veliký potenciál a strach tento potenciál dusí a nedovolí mu, se projevit. Proto vznikl tento projekt, aby snížil váš strach a ukázal vám, že podnikat lze a lze podnikat s radostí a se ziskem. Podnikatelský potenciál je v naší republice podle nás nevyužitý.

Web: www.centrum-podnikani.cz

Další související informace

Práce z domu

práce, podnikání, výdělek, byznys, spolupráce – Dynamicky rostoucí internetový projekt má pro každého zájemce příležitost, jak si vydělávat z domova s pomocí počítače. Možnost vybudovat si nezávislý zdroj příjmů ve svém volné čase. Pokud Vás láká mít několikanásobný zdroj příjmů a být neustále placen za to co jste jednou udělali, neváhejte a vstupte do projektu.

Online výuka pro české dě

výuka na dálku, e-learning, online výuka, do zahra – Odjíždíte dlouhodobě do zahraničí a Vaše dítě bude navštěvovat školu, kde vyučovacím jazykem je angličtina? Všechny předměty, které bude na zahraniční škole absolvovat, mu budou kmenovou školou uznány, ale podle Školského zákona musí skládat srovnávací zkoušku z českého jazyka a zeměpisu ČR či českých dějin. Vašemu dítěti zajistíme výuku těchto zkušebních předmětů na dálku, pomocí kvalifikovaných učitelů. Stačí mít v zahraničí pouze počítač s připojením na internet a nainstalovaný SKYPE (tiskárna, skener výhodou). Preferujeme osobní setkání s Vámi a Vaším dítětem před tím, než odjedete do zahraničí. Po dohodě je možná výuka dalších vzdělávacích předmětů.

Obchodní angličtina onlin

On-line kurz Obchodní angličtina – On-line kurz Obchodní angličtina. Praktická a bohatá slovní zásoba, učení bez biflování slovíček, posloucháním, unikátní metodou imitum. Slyšíte jen rodilé mluvčí. Studujete jen 15 minut denně - bez stresu, pohodlně a se zárukou.

Načítání trvalo 0.3094 sekund.