+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Centrum Šumavská

Klíčová slova: Pronájem kanceláří, Pronájem kanceláří Brno

E-mail: regcentrsumavska@centrum.cz

Datum vloľení do katalogu: 15. z??? 2010

Popis: Centrum Šumavská Vám nabízí k pronájmu kancelářské, obchodní a skladové plochy. Možnost pronájmu prostor pro výukové kurzy a semináře. Výborná dostupnost od centra města Brna automobilem i městskou hromadnou dopravou. Více než 17 500 m2 pronajímatelných kancelářských a skladovacích ploch. Pro klienty a hosty nabízí dostatečné množství parkovacích míst, recepci, služby poštovní podatelny a možnost stravování. Centrum Šumavská je tím pravým místem pro Vaše podnikání.

Web: www.centrumsumavska.cz

Další související informace

Real Estate & Invest CZ, s.r.o. - realitní kancelář Brno

realitní kancelář Brno realcz prodej pronájem byt – Zabýváme se realitní a investiční činností v oboru nemovitostí. Kromě klasických realitních činností Vám můžeme nabídnout i pomoc při financování nemovitostí.

hydroizolace

kanceláře k pronájmu praha, pronájem kanceláří – hydroizolace, hydroizolace základů, hydroizolace spodní vody, hydroizolace terasy, hydroizolace balkonu, izolace balkonu, izolace střechy, izolace proti radonu, izolace bazénů, izolace základů praha, izolační práce

Kanceláře.cz

kanceláře, kancelář, pronájem kanceláří – Kanceláře.cz – osobní poradce v oblasti nájmu i prodeje, vybavení a stehování kancelářských prostorů. Kanceláře.cz – ušetří váš čas při hledání vhodných kancelářských prostor, kde jednáte přímo s pronajímateli.

Načítání trvalo 2.6820 sekund.