+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Centrum Šumavská

Klíčová slova: Pronájem kanceláří, Pronájem kanceláří Brno

E-mail: regcentrsumavska@centrum.cz

Datum vloľení do katalogu: 15. z??? 2010

Popis: Centrum Šumavská Vám nabízí k pronájmu kancelářské, obchodní a skladové plochy. Možnost pronájmu prostor pro výukové kurzy a semináře. Výborná dostupnost od centra města Brna automobilem i městskou hromadnou dopravou. Více než 17 500 m2 pronajímatelných kancelářských a skladovacích ploch. Pro klienty a hosty nabízí dostatečné množství parkovacích míst, recepci, služby poštovní podatelny a možnost stravování. Centrum Šumavská je tím pravým místem pro Vaše podnikání.

Web: www.centrumsumavska.cz

Další související informace

Realitní kancelář

reality, služby, prodej, koupě, pronájem – Společnost Mexx Reality je vedoucí společností na českém realitním trhu. Mezi naš služby patří prodej, koupě, pronájem a dražby nemovitostí, nabízíme elektronické aukce, financování nemovitostí a kreditní karty Mexx.

Real Estate & Invest CZ, s.r.o. - realitní kancelář Brno

realitní kancelář Brno realcz prodej pronájem byt – Zabýváme se realitní a investiční činností v oboru nemovitostí. Kromě klasických realitních činností Vám můžeme nabídnout i pomoc při financování nemovitostí.

Pronájem kanceláří Praha

kanceláře, pronájem kanceláří, praha, nebytové pro – Pronájem kanceláří v Praze - široká nabídka, žádné provize. Kancelářské prostory, zařízené kanceláře, virtuální kanceláře, obchodní a nebytové prostory k pronájmu v Praze a okolí.

Načítání trvalo 2.8338 sekund.