+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Centrum-Vzdělávání.cz

Klíčová slova: Školení, Projektové řízení, Firemní vzdělávání, K

E-mail: LPodmolik@Poc-Sluzba.cz

Datum vloľení do katalogu: 1. ??jna 2011

Popis: Kurzy a školení, Vzdělávání dospělých, Vzdělávací agentura, rekvalifikace, kurzy, školení, kurzy ICT, počítačová kurzy, počítačová škola, ECDL, E-Learning,účetní kurzy, manažerské kurzy, profesní kurzy, soft skills, kurzy šité na míru, zakázkové kurzy, firemní vzdělávání

Web: www.centrum-vzdelavani.cz

Další související informace

Coda - oficiální stránky

Coda, hard-rock, kapela, skupina, band, kultura, k – Coda je hard rocková kapela. Nepřeslechnutelná je skvělá muzikantská vyhranost a lehkost, s jakou se chopila vesměs klasických rockových aranžmá. Koncerty, motosrazy, městské a pivní slavnosti, festivaly, párty.

Kitesurfing

kite kurz, kiteboarding, kitesurfing, Kapverdy, Ca – Waveriding kitetrips– podmínky jsou na Kapverdách vhodné jak pro úplé začátečníky tak pro zdatné waveridery. Doporučíme vám popřípadě vás dovezeme naším vozidlem Toyota Hilux 4x4i s vaším vybavením na spot.

Benefit IT

digitální pero, psaní, kreslení, poznámkování – Benefit IT nabízí digitální pero, které psaný text nebo kresbu převede do digitální formy a zařadí do informačního systému. Pero je vhodné pro Stavební deník, Servis, obchodní jednání apod. Zajišťujeme také digitální tisk sRGBprint, používaný pro profesionální tisk fotografii, kalendářů, fotoknih.

Načítání trvalo 0.0637 sekund.