+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Centrum-Vzdělávání.cz

Klíčová slova: Školení, Projektové řízení, Firemní vzdělávání, K

E-mail: LPodmolik@Poc-Sluzba.cz

Datum vloľení do katalogu: 1. ??jna 2011

Popis: Kurzy a školení, Vzdělávání dospělých, Vzdělávací agentura, rekvalifikace, kurzy, školení, kurzy ICT, počítačová kurzy, počítačová škola, ECDL, E-Learning,účetní kurzy, manažerské kurzy, profesní kurzy, soft skills, kurzy šité na míru, zakázkové kurzy, firemní vzdělávání

Web: www.centrum-vzdelavani.cz

Další související informace

Profesim - školení

školení, kurzy – Pořádání školení a kurzů informujících o aktuálních změnách v legislativě. Akreditovaná agentura MV ČR a MPSV ČR. Jako poděkování za účast u naší agentury máme pro Vás na každém kurzu dárek zdarma.

Gesavit

Doplňek stravy, patent, přírodní produkt, studie, – Patentovaný doplněk stravy. Gesavit, tento přírodní produkt si získal uznání českých lékařů v oblastech onkologické, gynekologické a gastroenterologické medicíny. Klinické studie z renomovaných zdravotnických zařízení dokazují účinnost.

Glt programy

glt,global leadership training,školení, kurzy – Global leadership training je ucelená koncepce systematického vzdělávání a profesního růstu vedoucích pracovníků. Glt programy od profesionálních lektorů a školitelů. Zvyšte kvalitu a efektivitu řízení ve Vašem firemním prostředí s našimi glt programy. Vychovejte úspěšné lídry!

Načítání trvalo 0.0571 sekund.