+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

certifikace // ITEG a.s.

Klíčová slova: itsm, itil, iso 20000, ITIL ITSM kurzy, BS 15000

E-mail: eitil@iteg.cz

Datum vloľení do katalogu: 23. listopadu 2008

Popis: eITIL.cz kompetenční centrum zaměřené na poskytování komplexních služeb a školení v oblasti ITIL / ITSM, ISO 20000. itsm, itil, iso 20000, ITIL ITSM kurzy, BS 15000, IT Services Management, Foundation, Practicioner,IT service management, itsmf

Web: www.eITIL.cz/

Další související informace

Automyčka Praha 10

Automyčka Praha, automyčka Praha 10, mytí aut, – Automyčka Praha 10 - Ruční mytí aut všech značek kvalitními přípravky značky SONAX, kompletní čištění interiéru auta. Tepování interiéru (mokrou cestou + parou), ošetření a hloubková renovace laku + politura s UV filtrem, odstranění hologramů a asfaltových skvrn.

Masáže Praha 10

Masáže Praha 10, masáže Praha, masaze Praha – Masáže Praha 10: sportovní, relaxační i medové masáže. Kompletní masáže těla, uvolní vaše svaly, pomůže se zbavit toxinů a z regeneruje mysl. Poskytujeme reflexní masáže, medové a čokoládové masáže, sportovní i relaxační masáže, masáže lávovými kameny, masáže hlavy.

Parkování Praha 10

Parkování Praha 10, garáže Praha 10, parkování – Parkování Praha 10 – Parkování v kamerově střeženém objektu. Garáže jsou nonstop hlídány bezpečnostním pultem centrální ochrany. Garáže pro osobní tak užitková vozidla a motorky. Možnost dlouhodobé i krátkodobé pronajmutí parkovacích míst.

Načítání trvalo 0.0598 sekund.