+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

České zahradní traktory

Klíčová slova: zahradní traktor, travní sekačka, motorová sekačka

E-mail: technika-stroje@email.cz

Datum vloľení do katalogu: 14. b?ezna 2011

Popis: Prodej a servis českých zahradních traktorů Starjet, Karsit a Wisconsin. Prodej příslušenství a náhradních dílů. Proč koupit český zahradní traktor - vysoká kvalita, litinová náprava, velký sběrný koš, hydrostatická převodovka, elektromagnetická spojka, sbírají mokrou trávu. Proč koupit u nás: každý traktor je dodán složený a odzkoušený. Doprava zdarma + navíc dostanete hodnotný dárek zdarma.

Web: www.ceske-zahradni-traktory.cz

Další související informace

E-traktory.cz

zahradní traktory John Deere travní – Prodej a servis nových a předváděcích profesionálních travních a zahradních traktorů John Deere, příslušenství, doplňky, zahradní technika.

Sekačky levně

sekat, sekacka, sekačka, sekacka na travu – Přemýšlíte-li o koupi sekačky na trávu, je třeba vzít v úvahu faktory jako je typ sekačky či její cena. Je také dobré volit sekačku podle toho, jaké pozemky s ní budou následně sečeny. Jestli se jedná jen o malý pozemek, pak není třeba do sekačky natolik investovat.

John Deere - zahradní tra

zahradní traktory, John Deere, Zahradní traktor, J – Nabízíme málo použité ale kvalitní zahradní traktory John Deere s velmi vysokou životností a odolností i v těch nejtvrdších podmínkách průmyslového zemědělství. Zahradní traktory John Deere jsou z dovozu a v našem bazaru zaplatíte zlomek původní ceny

Načítání trvalo 3.1888 sekund.