+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Český Krumlov - Vídeň

Klíčová slova: český krumlov autobus, vídeň autobus,

E-mail: ceskykrumlovviden@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 2. dubna 2011

Popis: Užitečné informace o vlakových a autobusových spojeních mezi Českým Krumlovem a Vídní. Mapy autobusových a vlakových nádraží v Českém Krumlově a Vídni. Ukázkové spoje s délkou jízdy, počtem přestupů a cenou.

Web: www.cesky-krumlov-vienna-transport.info/

Další související informace

Transfer Český Krumlov

český krumlčeský krumlov bus, mnichov bus – Užitečné informace o vlakových a autobusových spojeních mezi Českým Krumlovem a Mnichovem. Mapy autobusových a vlakových nádraží v Českém Krumlově a Mnichově. Ukázkové spoje s délkou jízdy, počtem přestupů a cenou.

PENSION BAROKO v Českém Krumlově

PENSION BAROKO ,ubytování Český – Luxusně zařízený penzion Baroko je umístěnv historickém centru města Český Krumlov.V penzionu Baroko je pro Vás připraveno celkem šest pokojů, z toho jeden dvoulůžkový, čtyři čtyřlůžkové a jedno královské apartmá. V ceně za ubytování je již zahrnuta snídaně a parkování. Dítě do 3 let bez nároku na lůžko je ubytováno zdarma. Za poplatek ubytují i Vašeho psa. Zajištění kompletního menu dle vlastního výběru ve stylové restauraci pro skupiny i jednotlivce.Možnost zajištění loveckých víkendů (srnčí, černá, jelení, daňčí zvěř). Možnost zakoupení rybářského lístku na soukromý rybník (jistota úlovku).

HOTEL GRAND v Českém Krumlově

HOTEL GRAND,ubytování Český Krumlov – Hotel Grand leží v samém centru města na hlavním náměstí. Původně středověký dům, po staletí přestavován, byl v letech 2004 až 2005 rekonstruován na moderní a luxusní Hotel Grand.Na pokojích je samozřejmostí vlastní sociální zařízení (luxusní koupelna s fénem), TV + SAT, rádio, telefon s přímou volbou, lednice s minibarem.Hotelová restaurace s vynikající českou a mezinárodní kuchyní a zahrádkou do náměstí je Vám denně k dispozici. Náš profesionální tým je zde především pro Vás.

Načítání trvalo 0.0620 sekund.