+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Český symfonický orchestr

Klíčová slova: nahrávání hudby, smyčce, nahrávací studio

E-mail: info@czechsymphonyorchestra.com

Datum vloľení do katalogu: 10. listopadu 2011

Popis: Komplexní služby v oblasti hudby. Zajistíme nejen samotné natáčení hudby, ale i vše co s ním souvisí. Máme zkušenosti se všemi pražskými nahrávacími studii. Zajišťujeme koncertní činnost od komorní sestavy až po vystoupení symfonického orchestru.

Web: czechsymphonyorchestra.com

Další související informace

Výklad karet, masáže

relax studio ostrava, masáže, výklad karet – Relax Studio Ostrava, provádíme relaxační masáže lávovými kameny, baňkování, akupresurní terapie a poradenství o zelené stravě. Výklad budoucnosti z karet, pro Váš partnerský či milenecký vztah, pro Vaši práci, či řešení obchodních rozhodnutí.

krejčovství

grafické studio – Dtp studio se specializuje na služby jako grafické studio, tvorba digitálních dokumentů, letáků, katalogů a prezentačních podkladů. Naše grafické studio dbá na kreativitu a jedinečnost grafických návrhů.

Studio 40 - rehabilitace

Studio 40 - rehabilitace – Naše Studio 40-rehabilitace poskytuje odborné rehabilitace nebo fyzioterapeutické služby, které vám navrátí ztracenou hybnost. Neváhejte a využijte služby, které Studio 40-rehabilitace nabízí. Naše Studio 40-rehabilitace poskytuje odborné rehabilitace nebo fyzioterapeutické služby, které vám navrátí ztracenou hybnost. Neváhejte a využijte služby, které Studio 40-rehabilitace nabízí.

Načítání trvalo -97.02 sekund.