+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Chata Na Tokání Chřibská

Klíčová slova: Chata Na Tokání Chřibská

E-mail: netlink@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 11. kv?tna 2012

Popis: Chata švýcarského srubového typu se nachází v samotném nitru Národního parku České Švýcarsko, v bývalé lovecké osadě hraběte Kinského Na Tokání.Nabízí ubytování v 2L-4L pokojích. Chata švýcarského srubového typu se nachází v samotném nitru Národního parku České Švýcarsko, v bývalé lovecké osadě hraběte Kinského Na Tokání.Nabízí ubytování v 2L-4L pokojích.

Web: natokani.cz

Další související informace

Chata Svoboda na Ostravic

Chata Svoboda na Ostravici v Beskydech,chata – Chata Svoboda nabízí ubytování pro rekreační pobyty, dětské skupinové pobyty, ale i pro seniory se slevou v malebné obci Ostravice v Beskydech. Chata poskytuje ubytování pro 64 osob ve 21 pokojích se sprchou a WC s krásným výhledem do údolí Ostravice a na nově vybudovaný golfový areál. Areál chaty je malou oázou klidu s možnostmi aktivního odpočinku pro všechny.

Chata na Příchovicích v Kořenově

Chata na Příchovicích ,ubytování v – Horská chalupa pro 10 osob po celkové rekonstrukci. Veranda pro odkládání lyží, prostorná společenská místnost 30 m2 s krbovými kamny, plně vybavený kuchyňský kout, umývárna 2x sprcha, 2x WC, umývadlo. V patře čtyři ložnice: 1x čtyřlůžkový s možností přistýlky, 2x dvoulůžkový s umývadlem a pokoj s dvojlůžkem. Ústřední topení spojené s krbovými kamny. Klidná poloha, parkování u domu. Restaurace, zastávka autobusu, dva vleky a minigolf v blízkosti domu.

Kramářova chata na Suchém vrchu Orličky

Kramářova chata na Suchém vrchu,ubytování Orličky – Nově stavěná horská chata na Suchém vrchu (995 m n. m.) navazuje na tradici turistických chat, jež sahá až do roku 1926. Chata nabízí 40 lůžek v sedmi 4-5 lůžkových apartmánech a pěti dvoulůžkových pokojích, restauraci s tradiční českou a evropskou kuchyní v moderním pojetí, 2 salonky, wellness, rozhlednu a rychlé občerstvení. Nabízíme pořádání svateb, společenských a firemních akcí, dále zázemí pro relaxační, turistické a sportovní aktivity .

Načítání trvalo 2.7206 sekund.