+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Chci výhru - SMS soutěž

Klíčová slova: sms výhry, soutěžní web, sms soutěž

E-mail: katalogy130@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 4. b?ezna 2010

Popis: Chceš vyhrát iPhone, Samsung Omnia 2, Nokia N97 nebo nějaký jiný předmět? Stačí poslat jedinou SMS a hned se dozvíš, zda jsi vyhrál.

Web: www.chcivyhru.cz

Další související informace

Internetové SMS soutěže o

soutěž, soutěže o ceny, sms soutěž – Je to naprosto jednoduché. Stačí si vybrat výhru z 15-ti nabízených, rozmyslet si hodnotu SMS zprávy a zkusit své štěstí. Tak zasmskuj a vyhraj v nové internetové sms soutěži o ceny! Nikdy jsi neměl větší šanci vyhrát. Stačí poslat jedinou sms a můžeš se radovat z výhry například nového BMW nebo Notebooku. To je nová sms soutěž zasmskuj.cz!

iPhone 4

iphone 4 four apple sms soutez ipod macbook – Vyhraj nový originální iPhone 4! Za jedinou SMS může být Tvůj! Už každá 700-tá sms vyhrává! SMS ve tvaru GURU 8F0E40 (GURU mezera 8F0E40) zašli na číslo 9030999 Okamžite zjistíš, zda jsi vyhrál(a)! Přijde Ti zpět zdarma informační SMS o Tvém pořadí. Cena SMS je 99 Kč včetně DPH.

WSolutions

Zdarma, web, domény, domény_zdarma, hosting, – Tvorba webů, web aplikací, hosting, registrace domén zdarma, naše služby jsou především zaměřeny na zákazníky z řad laické veřejnosti, živnostníky, malé a střední podniky a firmy. Veškeré služby jsou řešeny formou na klíč, rychle, efektivně, levně. Nejjednodušší cesta k presentaci na internetu!

Načítání trvalo 4.0330 sekund.