+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Chem 3P

Klíčová slova: chemický materiál,obaly,stavebnictví,výroba plastů

E-mail: 3p-chem@3p-chem.cz

Datum vloľení do katalogu: 2. b?ezna 2011

Popis: Distribuujeme chemický materiál, chemické produkty, přírodní materiály pro nátěrové hmoty, tmely, stavebnictví, výroba plastů,kovové obaly, lakovky,vědra, kanystry, potisknutí obalů na přání. Nabízíme odborný seervis, dodávky.

Web: Areál Správa a údržba silnic P.O. BOX 31 267 01 Popovice u Králova Dvora

Další související informace

MOSCA Páskovací stroje

balící,stroje,technika,balení,obaly,páska,folie – Páskovací stroje MOSCA A.G. - výroba, prodej a servis páskovaček. Páskovací automaty a balicí linky, páskovačky poloautomatické, vázací páska. polyesterová PET, vázací páska polypropylenová PP.

Alpak trade

obaly, stroje, dózy, misky, gastro, plastové – Nabízíme potravinářské obaly, balící stroje a technologie pro velko i maloodběratele. V sortimentu obalů najdete plastové i hliníkové misky, dózy, kelímky, sáčky, tácy, termoboxy, aj. Dodáme stroje na průmyslové balení misek, sáčků, vakuování, zatavení do sáčků, zavírací stroje a další potravinářské technologie.

Amway business

Amway, business – Obchodní příležitosti, které nabízí Amway, ovlivnila již životy mnoha lidí po celém světě. Pomohly dosáhnout úspěchu, díky kterému se sny a přání proměnily v realitu. Staňte se pány svého času.

Načítání trvalo 0.3688 sekund.