+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Chemické přípravky

Klíčová slova: benzin,ředidlo,kyselina,lepidlo,odmašťovač,čistič

E-mail: ittv@centrum.cz

Datum vloľení do katalogu: 26. b?ezna 2012

Popis: Prodej a balení chemických přípravků pro profesionální použití ve výrobě a opravárenství. Poradenský servis při aplikaci ředidel, rozpouštědel, benzínů, kyselin, lepidel atd. V našem sortimentu najdete v prvé řadě čističe, odmašťovadla, atd. s univerzálním, ale i specifickým použitím.

Web: www.zatron.cz/

Další související informace

Srdce a jeho nemoci

srdce,arytmie,infark myokardu, angina pectoris – Srdce je životně důležitý dutý svalový orgán, který zajišťuje prokrvování všech ostatních orgánů. Tím je zásobí kyslíkem, živinami a odvádí odpadní látky. Srdeční onemocnění se řadí mezi nejčastější příčinu úmrtí u nás i ve světě.

Grafické studio

Samolepky, reklama, tisk – V současnosti disponuje kompletním arzenálem technologií pro velkoplošný exteriérový a interiérový tisk. Pokud potřebujete samolepky, cedule, bannery (plachty), polep automobilů a další, neváhejte se na nás obrátit.

Metrový textil Pončík

textilná galantéria,matráž,metrový textil,látky – E-shop s metrovým textilem a textilní galanterií za velkoobchodní ceny. Odběr již od 0,1 m. Možnost previdelního zásobování krejčovství. Naše ponuka: organza, úplety, krajky, satén, tyl, šifón, gabardén, kabátovky, kostýmovky, šatovky, bistrech, blúzkovina, oblekovky, uteráky,...

Načítání trvalo 2.0764 sekund.