+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

China-Trade.cz

Klíčová slova: práce v Číně, poradenství, podnikání

E-mail: info@china-trade.cz

Datum vloľení do katalogu: 25. ledna 2010

Popis: Zajišťujeme odbornou pomoc firmám se záměrem podnikat v Číně. Nabízíme poradenství, export, import, průzkum trhu, zajištění vzorků, prověřování a zakládání firem. Máme výhodu vlastní kanceláře a pracovníků v Šanghaji.

Web: www.china-trade.cz/

Další související informace

Potahy na sedací soupravy

Potahy na sedací soupravy, přehozy na sedačky – Potahy na sedací soupravy, přehozy, potahové látky na křesla, přehozy na sedací soupravy. Přehozy a potahy na sedací soupravy jednoduchý prostředek k vylepšení vaší stávající soupravy bez nutnosti kupovat si novou. Přehozy a potahy na sedací soupravy představují alternativu ke klasickým potahům, jejichž výměnu je nutné svěřit do rukou čalouníků.

Szigeti.cz

exklusivni Šumivá vína, sekty, champagne – Vítejte na stránkách sektů Szigeti. Tyto stránky jsou věnovány milovníkům luxusního šumivého vína vyráběného tradiční metodou. Klasická metoda výroby šumivého vína druhotným kvašením na láhvi zajišťuje vysokou kvalitu sektů. Pomalá fermentace v láhvi dává sektu Szigeti neodolatelně jemnou pěnu. Konečný aromatický a chuťový dojem je docílen těmi nejlepšími přívlastkovými víny, které dávají sektu finální charakter.

webEdition.cz

magazín, informace, PR články, SEO, podnikání – Internetový magazím plný zajimavých informací, článků, novinek, rad, tipů, nazorů a rozhovorů. Internetový magazím plný zajimavých informací, článků, novinek, rad, tipů, nazorů a rozhovorů. Magazín, informace, PR články, SEO, podnikání, finance.

Načítání trvalo 0.0592 sekund.