+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Chladicí technika

Klíčová slova: chladící technika

E-mail: info@chladicitechnika.eu

Datum vloľení do katalogu: 7. ??jna 2011

Popis: Jsme jedničkou v oboru chladicí technika a dovolujeme si vám představit výrobky, které jsou vysoce profesionální a kvalitní, včetně dostupných cen. NOSRETI a.s. je přímým dovozcem renomovaných značek.

Web: chladicitechnika.eu

Další související informace

Microobchod.cz

Brusiva; nářadí; obráběcí stroje; svářecí technika – Internetový obchod firmy Microconsult s.r.o., která se od svého založení roku 1995 zaměřila na dodávky brusiva , nástrojů, nářadí, měřidel, svářecí techniky, ochranných pomůcek a dalšího sortimentu pro průmysl. Stala se partnerem řady tuzemských a zahraničních výrobců tohoto sortimentu. Postupem času začala rozšiřovat oblast působnosti do dalších regionů a neustále zvyšovala okruh a kvalitu nabízených služeb. Společnost je držitelem certifikátu systému řízení jakosti ČSN EN ISO 9001:2001 a systému environmentálního managementu ČSN EN ISO 1400:2005. Dlouhodobě se snaží poskytovat zákazníkům co možná nejlepší servis potřebný k jejich spokojenosti. Pro každého zákazníka přizpůsobuje obchodní podmínky jeho potřebám.

žaluzie

žaluzie,stínící technika – Žaluzie a další stínící technika za velmi atraktivní ceny, naše služby nabízíme v Praze a okolí od zaměření po realizaci.Žaluzie horizontální, vertikální,venkovní,sítě proti hmyzu,rolety atd. rychle-levně-kvalitně

Zabezpečovací technika

Zabezpečovací technika , GSM alarmy – Internetový prodej GSM alarmů,CCTV techniky,kamerových sestav,špionážní techniky,EZS technika,GPS sledování,IP kamery a další elektronika. Internetový prodej GSM alarmů,CCTV techniky,kamerových sestav,špionážní techniky,EZS technika,GPS sledování,IP kamery a další elektronika.

Načítání trvalo 1.7576 sekund.