+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Chodítko

Klíčová slova: chodítko

E-mail: lukas.mereda@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 20. ??jna 2009

Popis: Chodítko jako výborný pomocník pro děti, které se učí chodit. Bezpečné kvaltní chodítko a jeho výběr. Chodítko Vám usnadní práci. Jak vybrat to správné chodítko? Cestovní postýlka a úvod. Cestovní postýlka a její příslušenství. Cestovní postýlka pro snadné cestování s dětmi. Cestovní postýlka Hauck. Cestovní postýlka Babypoint.

Web: www.choditko.info/

Další související informace

Online výuka pro české dě

výuka na dálku, e-learning, online výuka, do zahra – Odjíždíte dlouhodobě do zahraničí a Vaše dítě bude navštěvovat školu, kde vyučovacím jazykem je angličtina? Všechny předměty, které bude na zahraniční škole absolvovat, mu budou kmenovou školou uznány, ale podle Školského zákona musí skládat srovnávací zkoušku z českého jazyka a zeměpisu ČR či českých dějin. Vašemu dítěti zajistíme výuku těchto zkušebních předmětů na dálku, pomocí kvalifikovaných učitelů. Stačí mít v zahraničí pouze počítač s připojením na internet a nainstalovaný SKYPE (tiskárna, skener výhodou). Preferujeme osobní setkání s Vámi a Vaším dítětem před tím, než odjedete do zahraničí. Po dohodě je možná výuka dalších vzdělávacích předmětů.

Obchodní angličtina onlin

On-line kurz Obchodní angličtina – On-line kurz Obchodní angličtina. Praktická a bohatá slovní zásoba, učení bez biflování slovíček, posloucháním, unikátní metodou imitum. Slyšíte jen rodilé mluvčí. Studujete jen 15 minut denně - bez stresu, pohodlně a se zárukou.

Český symfonický orchestr

nahrávání hudby, smyčce, nahrávací studio – Komplexní služby v oblasti hudby. Zajistíme nejen samotné natáčení hudby, ale i vše co s ním souvisí. Máme zkušenosti se všemi pražskými nahrávacími studii. Zajišťujeme koncertní činnost od komorní sestavy až po vystoupení symfonického orchestru.

Načítání trvalo 0.0861 sekund.