+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Chromservis s.r.o. labora

Klíčová slova: GC, HPLC, GC/MS-TOF, FLASH, chromatograf, vialka,

E-mail: l.vlk@chromservis.cz

Datum vloľení do katalogu: 26. ledna 2011

Popis: Firma Chromsevis s.r.o. je dodavatel laboratorních přístrojů v ČR i SR. Dodává plynové a kapalinové, chromatografy GC, HPLC, UHPLC, GC/MS-TOF, LC/MS, detektory a analyzátory plynů, přístroje pro měření fyzikálních veličin, rozpuštěný kyslík, pH.

Web: chromservis.cz/cz/

Další související informace

Brogio - žací nástroj nov

brogio,sekání trávy,křovinořez,křovinořezy,sekání – Informace o nástroji Brogio. Brogio je nový patentovaný nástroj,který lze použít na všechny typy křovinořezů a je určen k sekání nízkých lesních porostů, trávy a křoví. Je předurčen pro nasazení v těžkých podmínkách.

Pension, ubytování Pardub

Pension Pardubice. – Pension Pardubice. Ubytování v penzionu v samotném centru Pardubic. Součástí penzionu jsou dvoulůžka, apartmány, restaurace, kavárna, 2 salonky, zahrádka a dětský koutek. Penzion na úrovni hotelu. Pořádáme svatby, firemní večírky, soukromé narozeninové oslavy a firemní školení.

GastroFit.cz - gastro

gastro, gastronomie, gastrobazar – Specializovaný gastro obchod nabízí profesionální zařízení do gastronomie, nerezový nábytek, sklo, porcelán, nerez nádobí, náčiní a gastronomické doplňky pro gastro provozy. On line gastro bazar, gastrobazar a vybavení pro gastronomii.

Načítání trvalo 0.0616 sekund.