+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Chůvička Nanny

Klíčová slova: chůvička, nanny, miminka, děti

E-mail: info@echuvicka.cz

Datum vloľení do katalogu: 8. ??jna 2009

Popis: Monitor dechu pro miminka - všechny potřebné informace o elektronické chůvičce Nanny od firmy Jablotron. Zkušenosti maminek, srovnání cen v obchodech a návod na instalaci chůvičky do dětské postýlky.

Web: www.echuvicka.cz/

Další související informace

Šance Dětem

děti, dítě, dětí, zdravotním, postižením, ohrožené – Portál Šance Dětem poskytuje kvalitní informace z oblasti ohrožených dětí v České republice. Je určen zejména rodinám s dětmi, které potřebují poradit nebo se zorientovat v problémové situaci, kterou právě řeší. Důležité podněty zde mohou najít i pracovníci v oblasti sociální práce s rodinami nebo studenti souvisejících studijních oborů. Portál také umožňuje získat kvalitní a důvěryhodné informace všem dárcům, kteří chtějí sami pomoci.

Kitesurfing

kite kurz, kiteboarding, kitesurfing, Kapverdy, Ca – Waveriding kitetrips– podmínky jsou na Kapverdách vhodné jak pro úplé začátečníky tak pro zdatné waveridery. Doporučíme vám popřípadě vás dovezeme naším vozidlem Toyota Hilux 4x4i s vaším vybavením na spot.

Online výuka pro české dě

výuka na dálku, e-learning, online výuka, do zahra – Odjíždíte dlouhodobě do zahraničí a Vaše dítě bude navštěvovat školu, kde vyučovacím jazykem je angličtina? Všechny předměty, které bude na zahraniční škole absolvovat, mu budou kmenovou školou uznány, ale podle Školského zákona musí skládat srovnávací zkoušku z českého jazyka a zeměpisu ČR či českých dějin. Vašemu dítěti zajistíme výuku těchto zkušebních předmětů na dálku, pomocí kvalifikovaných učitelů. Stačí mít v zahraničí pouze počítač s připojením na internet a nainstalovaný SKYPE (tiskárna, skener výhodou). Preferujeme osobní setkání s Vámi a Vaším dítětem před tím, než odjedete do zahraničí. Po dohodě je možná výuka dalších vzdělávacích předmětů.

Načítání trvalo 0.2929 sekund.