+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Chytrá pěna - dokonalá tepelná izolace

Klíčová slova: chytrá pěna. tepelná izolace, hydroizolace

Datum vloľení do katalogu: 2. kv?tna 2011

Popis: Jsme první firma v ČR, která aplikuje stříkané izolační pěny nové generace Heatlok Soy® a SEALECTION® 500, známé také pod názvem chytrá pěna - díky svým jedinečným vlastnostem nejdokonalejší izolace současnosti.

Web: www.chytrapena.cz

Další související informace

Zateplení oken

zateplení oken, tepelná izolace, těsnění, žaluzie – Zateplení oken původních ( i luxfer ) a dveří izolačními dvojskly. Snížení rosení a hluku, tepelná izolace. Montujeme těsnění, žaluzie, fólie, plastová okna. Konzultace a kalkulace u zákazníka zdarma. Infolinka ČR 800 100 307, SR 800 101 233.

Tepelná čerpadla

tepelná čerpadla – Tepelná čerpadla získávají teplo ze přírodních zdrojů jako je země, voda a vzduch. Topením lze získat poměrně značné finanční úspory ve srovnání s ostatními zdroji tepla. Tepelné čerpadlo nabízí účinné topení, které šetří finance. Výhodné vytápění tepelným čerpadlem (země, voda a vzduch) lze využít k vytápění bazénů i jako klimatizace. Dům lze vytápět pomocí vrtu, studny nebo vzduchem.

Foukaná minerální izolace Izotom

izolace, foukaná izolace, zateplení, tepelná izola – Izotom zajistí tepelnou izolaci pomocí foukané minerální izolace, která je efektivní způsob zateplení půdních prostor, střešních šikmin a dutin, kterými uniká teplo. Foukaná izolace je tepelná izolace domu, která má rychlou návratnost a vysokou efektivitu. Zároveň se jedná a levné řešení ve srovnání s ostatními typy tepelných izolací. Foukaná izolace je efektivní díky svým výborným izolačním vlastnostem, tvarové stálosti i dlouhé živostnosti. Foukaná izolace je odolná vůči plísním, hnilobě i škůdcům. Je vyrobena z nehořlavého materiálu.

Načítání trvalo 0.0617 sekund.