+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Cipytex, OHŇOSTROJE

Klíčová slova: ohnostroje, pyrotechnika, zábavní pyrotechnika,

E-mail: cipytex@mbox.vol.cz

Datum vloľení do katalogu: 18. ?nora 2009

Popis: Ohňostroje a pyrotechnika. Eobchod se zábavnou pyrotechnikou a konfetami, informační portál o pyrotechnice a ohňostrojích. Tipy, triky, videa a fotografie ohňostrojů z ČR i ze světa. Prodej konfet a pyrotechniky,realizujeme po celé ČR komponované ohňostroje, speciální efekty...

Web: ohnostroje-servis.cz

Další související informace

Ohňostroje Minergis

ohňostroj, ohňostroje, slavnostní, silvestrovské, – Realizujeme exteriérové a interiérové slavnostní ohňostroje, speciální efekty, kulové pumy, denní ohňostroje a speciální dýmové efekty pro dětské oslavy nebo požárnické cvičení. Zajistíme celý průběh akce, mobilní jeviště, moderátory, scénář, vystoupení umělců, kouzelníků, šermířů, tanečníků, světelné a laserové show, hudbu, hostesky, občerstvení. Profi pyrotechnika z přímého dovozu ze zemí původu umožní více efektů a intenzivnější ohňostroje za výhodnější ceny. Jako jediná firma v ČR jsme členem mezinárodní asociace ohňostrojných firem EUFIAS, účastníme se mezinárodních soutěží jako úspěšní soutěžící i členové poroty.

Pyro Shop - zábavní pyrot

pyrotechnika, pyro, rachejtle, dělobuchy – Zajišťujeme realizaci velkolepých ohňostrojů na klíč (od malých barokních až po projekty řízené počítačem, laserová a estrádní show – synchronizace s autorskou hudbou), speciální pyrotechnické efekty pro film, divadlo, televizi a hudební skupiny, denní a interiérové ohňostroje. Nabízíme široké spektrum doplňkových služeb, přizpůsobíme Vám vše na míru.

Načítání trvalo 0.0865 sekund.