+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Čištění kůže

Klíčová slova: Čištění,koženého,sortimentu

E-mail: cistenikatalogy@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 22. kv?tna 2012

Popis: Čištění koženého sortimentu včetně barvení a odstranění skvrn. Čištěníme kožené bundy, kožená saka, rukavice kabáty a sukně. Dále kožené motocyklové kombinézy, kožený nábytek a další sortiment. Po dohodě provádíme i krečovské úpravy, barvení apod.

Web: www.kuze-cisteni.cz

Další související informace

Doučování Praha

doučování matematiky – Doučování matematiky, fyziky a dalších předmětů v Praze. Specializujeme se i na doučování vysokoškolské matematiky. Profesionální a polopatický přístup k učivu. Lektoři dojíždějí ke klientovi domů nebo do kanceláře.

Online výuka pro české dě

výuka na dálku, e-learning, online výuka, do zahra – Odjíždíte dlouhodobě do zahraničí a Vaše dítě bude navštěvovat školu, kde vyučovacím jazykem je angličtina? Všechny předměty, které bude na zahraniční škole absolvovat, mu budou kmenovou školou uznány, ale podle Školského zákona musí skládat srovnávací zkoušku z českého jazyka a zeměpisu ČR či českých dějin. Vašemu dítěti zajistíme výuku těchto zkušebních předmětů na dálku, pomocí kvalifikovaných učitelů. Stačí mít v zahraničí pouze počítač s připojením na internet a nainstalovaný SKYPE (tiskárna, skener výhodou). Preferujeme osobní setkání s Vámi a Vaším dítětem před tím, než odjedete do zahraničí. Po dohodě je možná výuka dalších vzdělávacích předmětů.

Načítání trvalo 0.2824 sekund.