+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Citáty, výroky

Klíčová slova: citáty

Datum vloľení do katalogu: 6. z??? 2010

Popis: Zozbierané známe i menej známe citáty a výroky zotriedené podľa kategórii. Nájdete tu napríklad citáty o láske, o živote, peniazoch a v ďalších témach. Niektoré z nich ste ešte iste nevideli, nakoľko som ich zozbieral priamo z kníh.

Web: citaty-vyroky.nazory.cz

Další související informace

Citáty

citáty láska přátelství přísloví život osobnosti – Sbírka citátů slavných osobností obsahující citáty na témata lásky, přátelství, života, nenávisti a mnoha dalších. Legendární i méně slavné výroky umělců, politiků a filozofů jakými byli William Shakespeare, Oscar Wilde, Seneca, Friedrich Nietzsche.. Archiv přísloví z nejrozmanitějších koutů celého světa.

Citáty

citáty – Různé citáty seřazené podle autorů a kategorií. TOP citáty, náhodný výběr, vaše citáty, citáty seřazené podle autorů a kategorií. TOP citáty, náhodný výběr, vaše citáty, různé citáty seřazené podle autorů a kategorií. TOP citáty, náhodný výběr, vaše citáty,..

Citáty

citáty – Na stránkách našeho webu se můžete seznámit s citáty významných osobností z různých oblastí kulturního a společenského života. Citáty jsou na našich stránkách abecedně uspořádány podle jmen svých autorů.

Načítání trvalo 1.3597 sekund.