+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Citáty, výroky

Klíčová slova: citáty

Datum vloľení do katalogu: 6. z??? 2010

Popis: Zozbierané známe i menej známe citáty a výroky zotriedené podľa kategórii. Nájdete tu napríklad citáty o láske, o živote, peniazoch a v ďalších témach. Niektoré z nich ste ešte iste nevideli, nakoľko som ich zozbieral priamo z kníh.

Web: citaty-vyroky.nazory.cz

Další související informace

Citáty

citáty láska přátelství přísloví život osobnosti – Sbírka citátů slavných osobností obsahující citáty na témata lásky, přátelství, života, nenávisti a mnoha dalších. Legendární i méně slavné výroky umělců, politiků a filozofů jakými byli William Shakespeare, Oscar Wilde, Seneca, Friedrich Nietzsche.. Archiv přísloví z nejrozmanitějších koutů celého světa.

Citáty o přátelství

citáty, citáty o přátelství – Největší databáze citátů o přátelství. Veselé i smutné, ale hlavně poučné citáty o přátelství na jediném webu. Tématické rozdělení citátů, ale také autoři citátů a jejich životopisy. Hledáte-li velké množství citátů, navštivte naše stránky.

Citáty o lásce

citáty, motta, citáty o lásce – Server, kde se dají najít citáty a motta. Jednotlivé citáty jsou vybírány tak, aby jich bylo pouze několik v každé kategorii - všechny jsou tedy kvalitní k zamyšlení a jsou česky psané. Na výše zmíněném odkazu najdete citáty a motta o lásce.

Načítání trvalo 1.3426 sekund.