+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Citizen - 5 ročná záruka

Klíčová slova: hodinky, citizen, citizen, japonské hodinky

E-mail: regcitizen@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 25. dubna 2012

Popis: Japonské kvalitné hodinky Citizen. Exkluzívny dizajn od japonských hodinárskych majstrov. Citizen to je 5 ročná záruka! Kvalitný výrobok je tou najlepšou reklamou a pre športové hodinky je skvelou vizitkou, keď zákazníci vidia, že sú používané ľuďmi, ktorí sa pohybujú v extrémnych podmienkach.

Web: www.citizen.sk

Další související informace

Barevné hodinky Plastichi

hodinky, barevné silikonové, plastichic – Originální, módní barevné italské lehké silikonové hodinky, vážící pouze 10g jsou vhodné ke sportu nebo jako módní doplněk. Vodotěsné do 3 atmosfér. Podrobný popis výhod těchto originálních hodinek.

Hodinky-365

Hodinky, dámské hodinky, pánské hodinky – Hodinky-365 vám nabízí široký sortiment pánských, dámských i dětských hodinek mnoha světových značek za skvělé ceny. Naším cílem je poskytnout vám bezpečný nákup a také nejlepší ceny hodinek na internetu.

Boccia-shop.cz

hodinky, šperky, dámské hodinky, pánské hodinky, p – Boccia-shop.cz je internetový obchod, který Vám nabízí elegantní a kvalitní hodinky a šperky. Pokud i Vy hledáte dárek pro sebe, či své blízké, tak se vydejte do tohoto e-shopu! Boccia-shop.cz – hodinky a šperky za vynikající ceny

Načítání trvalo 0.0680 sekund.