+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

cleaning services

Klíčová slova: úklid,úklidové firmy,úklid domácnosti

Datum vloľení do katalogu: 27. ledna 2011

Popis: Firma Jan Seifert – cleaning services nabízí komplexní služby v oblasti úklidu. Našim cílem je vytvořit z Vašich domovů čisté místo, kde se Vám bude dobře žít, z Vašich firem reprezentativní místo, kam se budou Vaši zákazníci rádi vracet.

Web: www.cistotapulzdravi.cz

Další související informace

Úklidové služby T-AR s.r.

úklid, úklidové služby, byt, dům, čištění koberců – Úklidové služby T-AR s.r.o. je tu pro Vás za přijatelné ceny. Pro Vás jsou připraveni každý den a každou hodinu lidé, kteří Vám úklidí byt, dům, kancelář, výstavní halu, loď, vytepují koberec, vyčistí koberce, vytepují, vyčistí sedací soupravu - specialními stroji a přípravky, kožené sedací soupravy, úklidí koupelnu, kuchyni, garáž, wc, mytí oken, vypráší koberce, vytřou chodbu - vše bude pak čisté a voňavé!!!

Kuchyňské židle

Kuchyňské židle, barové židle, lavice do čekáren, – Kuchyňské židle.cz pro vás vyrábí kvalitní kuchyňské židle, barové židle a lavice do čekáren na zakázku. Kuchyňské židle z kvalitní oceli vyrábíme do 14 dnů. Kuchyňské židle, barové židle a lavice do čekáren od nás

Úklid domácnosti

úklid domácnosti, domácnost, čištění, kancelář – Portál Dámeúklid.cz vznikl pro ty, kteří již měli dost bojů s vyhledáváním vhodné uklízecí firmy. Do portálu Dámeúklid.cz je registrováno několik tisícovek úklidových firem. Stačí pouze specifikovat požadavky na úklid. První nabídky úklidu získáte do několika minut od schválení poptávky!

Načítání trvalo 0.0799 sekund.