+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Coda - oficiální stránky

Klíčová slova: Coda, hard-rock, kapela, skupina, band, kultura, k

E-mail: martinuxa@coda-band.cz

Datum vloľení do katalogu: 8. prosince 2010

Popis: Coda je hard rocková kapela. Nepřeslechnutelná je skvělá muzikantská vyhranost a lehkost, s jakou se chopila vesměs klasických rockových aranžmá. Koncerty, motosrazy, městské a pivní slavnosti, festivaly, párty.

Web: www.coda-band.cz

Další související informace

Kapela Metropol hudba

kapela, hudba, skupina, svatební, živá, taneční – Skupina Metropol je tou nejlepší volbou pro dobrou zábavu všech věkových kategorií. Kapela, skupina, živá hudba nejen na svatbu, ale i na rodinnou oslavu, firemní,společenský ples - hrající taneční repertoár všechny společenské tance pro mladé i starší publikum.

Centrum-Vzdělávání.cz

Školení, Projektové řízení, Firemní vzdělávání, K – Kurzy a školení, Vzdělávání dospělých, Vzdělávací agentura, rekvalifikace, kurzy, školení, kurzy ICT, počítačová kurzy, počítačová škola, ECDL, E-Learning,účetní kurzy, manažerské kurzy, profesní kurzy, soft skills, kurzy šité na míru, zakázkové kurzy, firemní vzdělávání

Szigeti.cz

exklusivni Šumivá vína, sekty, champagne – Vítejte na stránkách sektů Szigeti. Tyto stránky jsou věnovány milovníkům luxusního šumivého vína vyráběného tradiční metodou. Klasická metoda výroby šumivého vína druhotným kvašením na láhvi zajišťuje vysokou kvalitu sektů. Pomalá fermentace v láhvi dává sektu Szigeti neodolatelně jemnou pěnu. Konečný aromatický a chuťový dojem je docílen těmi nejlepšími přívlastkovými víny, které dávají sektu finální charakter.

Načítání trvalo 0.0601 sekund.