+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Coda - oficiální stránky

Klíčová slova: Coda, hard-rock, kapela, skupina, band, kultura, k

E-mail: martinuxa@coda-band.cz

Datum vloľení do katalogu: 8. prosince 2010

Popis: Coda je hard rocková kapela. Nepřeslechnutelná je skvělá muzikantská vyhranost a lehkost, s jakou se chopila vesměs klasických rockových aranžmá. Koncerty, motosrazy, městské a pivní slavnosti, festivaly, párty.

Web: www.coda-band.cz

Další související informace

Kapela Metropol hudba

kapela, hudba, skupina, svatební, živá, taneční – Skupina Metropol je tou nejlepší volbou pro dobrou zábavu všech věkových kategorií. Kapela, skupina, živá hudba nejen na svatbu, ale i na rodinnou oslavu, firemní,společenský ples - hrající taneční repertoár všechny společenské tance pro mladé i starší publikum.

Servis a prodej pneumatik

pneu,servis,lovosice,kola,pneumatiky,prodej,přezut – Pneuservis s 10 letou historií Vám nabízí kompletní služby - servis, uskladnění a prodej nových i použitých pneumatik a disků, drobné opravy osobních automobilů. Vše rychle, levně a kvalitně. Servis a prodej pneumatik Lovosice

agentura SENIORKA

výlety pro seniory, hudba, tanec, kultura, hudební – Naše agentura Seniorka pořádá jednodenní výlety pro pro aktivní seniory starší 60ti let, kteří se zajímají o české památky a jsou rádi ve společnosti. Máte chuť poznat nové přátele, podívat se na místa, která neznáte nebo kam byste se rádi vrátili a užili si krásný den s kulturní akcí se živou hudbou k tanci a poslechu? Zájemce z řad seniorů zveme skutečně na pěkný výlet.

Načítání trvalo 0.0749 sekund.