+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Computer MCL Brno

Klíčová slova: výroba cd, výroba dvd, vypalování cd, vypalování

E-mail: info@mcl.cz

Datum vloľení do katalogu: 12. dubna 2012

Popis: Společnost Computer MCL Brno, spol. s r.o., byla založena v roce 1999 s cílem poskytovat služby v oblasti výroby a duplikace datových nosičů. Během několika let se stala jedním z největších dodavatelů CD a DVD na tuzemském trhu.Bezchybná a rychlá výroba CD a DVD technologií vypalování a lisování. Garantujeme vysokou kvalitu záznamu a potisku vyráběných datových medií při zachování skvělých cen.

Web: marketing@mcl.cz

Další související informace

GMTshop

CD, DVD, Stojany, Obaly, Pouzdra, Boxy, Ejector – Velkoobchod a maloobchod s CD a DVD médii, velký výběr stojanů na CD a DVD, pouzder, obalů a dalšího příslušenství.

Lisování.cz - výroba DVD

lisování, výroba CD, výroba DVD, výroba BD – Výroba CD, DVD, Blu-Ray, potisk prázdných CD a DVD, výroba obalů, tiskovin a kopírování USB patří k hlavním činnostem společ. Diskus Dataservis. Na trhu působí již 17 let, má za sebou více jak 30000 zakázek. Lisování.cz - záruka kvality, zkušeností.

CD, DVD, vinyl

cd, dvd, vinyl, výroba, replikace, skladování, bal – Výroba, replikace a skladování CD a DVD, vyrábíme vinylové desky, vinyl, obaly. V naší nabídce je i polygrafická výroba, digitílní, archový a rotační tisk, tiskoviny a obaly pro CD a DVD (pošetky, jewel boxy, multimediální knihy).

Načítání trvalo 3.6780 sekund.