+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

CS Gold - čerpací stanice

Klíčová slova: pohonné hmoty, lpg, phm, bionafta, topný olej,

E-mail: info@csgold.cz

Datum vloľení do katalogu: 8. dubna 2009

Popis: Nákup a prodej pohonných hmot (LPG, nafta, bionafta, benzín), nákup a prodej topných olejů (Tolex), nákup a prodej maziv, čistících prostředků, přeprava pohonných hmot a hořlavin, provozování čerpacích stanic.

Web: www.csgold.cz

Další související informace

Metal Exchange

metal, exchange, legury, – O nás Společnost Metal Exchange s.r.o. vznikla dne 18. Června 2007. Svojí činností navázala na předchozí roční působení v oblasti obchodu s feroslitinami, kovy železnými i neželeznými a jejich slitinami pod názvem fyzické osoby Tomáš Hradecký. Naše společnost se zaměřuje na dodávky legur pro slévárny a ocelárny v rámci států Evropské unie. Jednou z hlavních priorit je zvýšení podílu na tuzemskem trhu a navázání dlouhodobé spolupráce se stabilními obchodními partnery.Maximální kvalita dodaného zboží, rychlost a spolehlivost, jsou to, co si dovolujeme našim současným i budoucím partnerům nabídnout. PŘEDMĚT PODNIKÁNÍ: * - VELKOOBCHOD * - SPECIALIZOVANÝ MALOOBCHOD * - ZPROSTŘEDKOVÁNÍ OBCHODU A SLUŽEB * - TESTOVÁNÍ, MĚŘENÍ, ANALÝZY A KONTROLY * - NAKLÁDÁNÍ S ODPADY (vyjma nebezpečných)

Air Fuels Service

letecká paliva, letecké pohonné hmoty, letecký ben – Air Fuels Service - prodej a distribuce letecký pohonných hmot, olejů a maziv, plnění paliv do letadel a vrtulníku. Letecké palivo AVGAS 100LL, letecký petrolej JET A1, Natural Ba-95, oleje AeroShell.

Zateplení střechy

Zateplení střechy, zateplení podkroví, zateplení – Zateplení podkroví, půdy a zateplení podkroví, pokládka střešní krytiny a okapů. Zateplení střechy a podkroví tepelně izolačním materiálem, pokládka střešní krytiny ( pálená střešní krytina, plastové střešní taška atd.. ). Správa nemovitostí, údržba bytového fondu, vyklízení sklepů a půd.

Načítání trvalo 0.0659 sekund.