+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Čtečky el. knih

Klíčová slova: čtečky elektronických knih, výhody

E-mail: cteckyelektronickychknih@adbees.cz

Datum vloľení do katalogu: 19. srpna 2013

Popis: Na našich internetových stránkách získáte nejen základní, ale také i zajímavé informace o čtečkách elektronických knih o kterých jste třeba dosud vůbec nevěděli. Jedná se o velmi malá a lehká zařízení, která jistě uvítáte třeba při časově náročném cestováním, kde vám pomohou krátit čas. Třeba si přečíst vaši oblíbenou knížku.

Web: www.cteckyelektronickychknih.cz/

Další související informace

On-line prodej knih

knihy, online prodej knih, harry potter – E-shop KnihyZdarma.cz nabízí online prodej knih nakladatelství Albatros Media, CooBoo, Motto, Plus a Edice České televize. Vyberte si z nabídky knih a potěšte sebe i své blízké. Ke každé objednávce jedna kniha zcela zdarma jako dárek.

Publikace 24 - tisk knih

digitální tisk knih, malonákladový tisk knih, tis – Digitální tisk knih, sborníků a skript v malých nákladech. Určeno pro školy, vydavatele i samonakladatele. Realizace 1-5 dní, dokonalá kvalita, online kalkulace ceny. Kompletní výrobní technologie. Grafická sazba, korektury, tisk a distribuce.

Plastová okna

plastová okna, výhody plastových oken – Plastová okna jsou dnes velice oblíbená. Mají totiž celou řadu předností. Výborně těsní a jsou poměrně levná. Zabraňují úniku tepla, snadno se udržují a dlouho vám vydrží. V dnešní době se velice málo setkáte u novostaveb se dřevěnými okny.

Načítání trvalo 2.7356 sekund.