+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

čtyřhvězdičkový Hotel Mic

Klíčová slova: Praha, Praze, 4, okolí, nedaleko, ubytování, hotel

E-mail: katalogy011@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 2. ?ervna 2009

Popis: Michael Hotels Prague nabízí 4hvězdičkové hotely pro ubytování v Praze a na Farmě Michael u slapské přehrady nedaleko Prahy. Společnost dále nabízí pronájem konferenčních prostor v Praze, prostory pro školení a další.

Web: hotelmichael.cz

Další související informace

Levné letenky Split

letenky, letenka, Split, Praha, ubytování – Split je druhé největší město Chorvatska (hlavním a největším městem Chorvatska je Záhřeb). Split se nachází ve střední Dalmácii na chorvatském pobřeží Jaderského moře, a tak je ideálním cílem pro mnoho turistů, kteří chtějí vyrazit na svou dovolenou k moři. Můžete se zde koupat v moři nebo opalovat na pláži. Samotný Split je velice zajímavé město, a tak když už vás nebude bavit opalování a koupání, můžete vyrazit do centra města, kde se nudit rozhodně také nebudete.

Sněžka ubytování

Sněžka, ubytování, hotel, Krkonoše, hora – Sněžka je nejvyšší horou Krkonoš a České republiky. Naleznete ji nedaleko Pece pod Sněžkou. Na Sněžku můžete vyrazit nejen pěšky, ale také pohodlně lanovkou až přímo na vrchol. Sněžka, ubytování, hotel, Krkonoše, hora, Pec Pod Sněžkou

Načítání trvalo 0.3663 sekund.