+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

čtyřhvězdičkový Hotel Mic

Klíčová slova: Praha, Praze, 4, okolí, nedaleko, ubytování, hotel

E-mail: katalogy011@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 2. ?ervna 2009

Popis: Michael Hotels Prague nabízí 4hvězdičkové hotely pro ubytování v Praze a na Farmě Michael u slapské přehrady nedaleko Prahy. Společnost dále nabízí pronájem konferenčních prostor v Praze, prostory pro školení a další.

Web: hotelmichael.cz

Další související informace

Levné letenky Burgas

letenky, letenka, Burgas, Praha, ubytování – Burgas je čtvrté největší město Bulharska (největším a hlavním městem Bulharska je Sofie). Nachází se ve východním Bulharsku, na břehu Černého moře, a snad proto je oblíbeným cílem mnoha turistů mířících k moři. Centrum Burgasu může všem cestovatelům nabídnout mnoho zajímavých budov a památek, které se vám budou líbit. Pokud tedy chcete letět do Bulharska k moři letadlem, kupte si u nás levné letenky Burgas a rozhodně své koupi nebudete litovat, protože si dovolenou užijete.

Levné letenky Birmingham

letenky, letenka, Birmingham, Praha, ubytování – Birmingham je považován za druhé nejvýznamnější město Velké Británie. Je to také distrikt v metropolitním hrabství West Midlands, který leží na západě Anglie. Centrum Birminghamu je velice zajímavá část města, která vás rozhodně uchvátí. Můžete zde najít spoustu památek, které jsou opravdu hezké. Pokud tedy chcete do Birminghamu letět letadlem, kupte si u nás letenky Birmingham. Díky letadlu navíc získáte mnoho výhod, které na takto dlouhé cestě zajisté oceníte.

Levné letenky Edinburgh

letenky, letenka, Edinburgh, Praha, ubytování – Edinburgh je hlavním městem Skotska a také největším městem této části Velké Británie. Leží na východě země, na pobřeží Severního moře, u zálivu Firth of Forth. Edinburgh samotný je velice zajímavé město, kde si můžete projít mnoho hezkých památek, ale nejúchvatnější je skotská příroda, která se nachází hned za branami Edinburghu. Pokud se tedy chcete do této oblasti vydat, kupte si u nás letenky Edinburgh a leťte tam letadlem, protože je to nejvýhodnější.

Načítání trvalo 0.0554 sekund.