+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

čtyřhvězdičkový Hotel Mic

Klíčová slova: Praha, Praze, 4, okolí, nedaleko, ubytování, hotel

E-mail: katalogy011@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 2. ?ervna 2009

Popis: Michael Hotels Prague nabízí 4hvězdičkové hotely pro ubytování v Praze a na Farmě Michael u slapské přehrady nedaleko Prahy. Společnost dále nabízí pronájem konferenčních prostor v Praze, prostory pro školení a další.

Web: hotelmichael.cz

Další související informace

Levné letenky Birmingham

letenky, letenka, Birmingham, Praha, ubytování – Birmingham je považován za druhé nejvýznamnější město Velké Británie. Je to také distrikt v metropolitním hrabství West Midlands, který leží na západě Anglie. Centrum Birminghamu je velice zajímavá část města, která vás rozhodně uchvátí. Můžete zde najít spoustu památek, které jsou opravdu hezké. Pokud tedy chcete do Birminghamu letět letadlem, kupte si u nás letenky Birmingham. Díky letadlu navíc získáte mnoho výhod, které na takto dlouhé cestě zajisté oceníte.

Levné letenky Dubrovník

letenky, letenka, Dubrovník, Praha, ubytování – Dubrovník je chorvatské přístavní město. Rozhodně to není ani hlavní město Chorvatska, ani největší město tohoto přímořského státu, je však jedním z nejnavštěvovanějších míst Chorvatska. Pokud tedy míříte k moři do Chorvatska, přemýšlejte o tom, že byste mohli jet do Dubrovník. Můžete se zde koupat v moři nebo opalovat na pláži. Stejně tak si zde užije své i ten, kterému se líbí historické památky a budovy. Dubrovník je totiž unikátní chorvatské město.

Sněžka ubytování

Sněžka, ubytování, hotel, Krkonoše, hora – Sněžka je nejvyšší horou Krkonoš a České republiky. Naleznete ji nedaleko Pece pod Sněžkou. Na Sněžku můžete vyrazit nejen pěšky, ale také pohodlně lanovkou až přímo na vrchol. Sněžka, ubytování, hotel, Krkonoše, hora, Pec Pod Sněžkou

Načítání trvalo 0.4021 sekund.