+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Čtyři Pé

Klíčová slova: recenze, restaurace, recenze hotelu, francie, pari

E-mail: info@ctyripe.cz

Datum vloľení do katalogu: 17. ??jna 2012

Popis: Webová stránka o cestování, na které najdete recenze turistických cílů, restaurací, hotelů, penzionů apod. z České republiky, Francie, Chorvatska, Černé Hory atpod. Vše psáno na základě vlastní zkušenosti.

Web: www.ctyripe.cz









Další související informace

Cukrárna Smetanka

cukrárna, kavárna, restaurace, občerstvení, dorty – Cukrárna, kavárna a restaurace Smetanka. Příjemné prostředí. Zákusky a dorty i na objednávku, chlebíčky, poháry, zmrzliny, káva, kakao. Široký výběr teplého i studeného občerstvení a obědů ( nabízíme i rozvoz).

Gesavit

Doplňek stravy, patent, přírodní produkt, studie, – Patentovaný doplněk stravy. Gesavit, tento přírodní produkt si získal uznání českých lékařů v oblastech onkologické, gynekologické a gastroenterologické medicíny. Klinické studie z renomovaných zdravotnických zařízení dokazují účinnost.

Mlsná kavka

mlsná kavka, restaurace, catering, Praha – Mlsná kavka je nekuřácká restaurace, která pod jednou střechou a v jedné kuchyni spojuje kvalitní bezmasá jídla a pracovní uplatnění lidí znevýhodněných na trhu práce. V Mlsné kavce si můžete vybrat z nápaditých pokrmů připravených z čerstvých potravin a ingrediencí. Vegetariánskou kuchyni doplňují kvalitní česká vína a fair trade čaje a káva. V neděli si můžete zajít na pravidelný BRUNCH. Nabízíme i pestrý CATERING pro Vaše soukromé i firemní akce. Kontaktujte nás pro nabídkový katalog.

Načítání trvalo 0.3548 sekund.