+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Cukrárna Smetanka

Klíčová slova: cukrárna, kavárna, restaurace, občerstvení, dorty

E-mail: cukrarna@smetankajbc.cz

Datum vloľení do katalogu: 8. dubna 2008

Popis: Cukrárna, kavárna a restaurace Smetanka. Příjemné prostředí. Zákusky a dorty i na objednávku, chlebíčky, poháry, zmrzliny, káva, kakao. Široký výběr teplého i studeného občerstvení a obědů ( nabízíme i rozvoz).

Web: www.smetankajbc.cz/cukrarna/

Další související informace

Como restaurant Praha

restaurace praha, restaurace v praze, restaurace – COMO Restaurace Praha je ideálním místem pro pracovní schůzky, osobní setkání i nezapomenutelné večírky. restaurace praha, restaurace v praze, restaurace praha 1, como restaurant restaurace praha, restaurace v praze, restaurace praha 1, como restaurant

Potahy na sedací soupravy

Potahy na sedací soupravy, přehozy na sedačky – Potahy na sedací soupravy, přehozy, potahové látky na křesla, přehozy na sedací soupravy. Přehozy a potahy na sedací soupravy jednoduchý prostředek k vylepšení vaší stávající soupravy bez nutnosti kupovat si novou. Přehozy a potahy na sedací soupravy představují alternativu ke klasickým potahům, jejichž výměnu je nutné svěřit do rukou čalouníků.

Kavárna a restaurace Terr

kavarna, restaurace, karlovy vary – Zveme Vás do moderní kavárny a restaurace Terra přímo v centru Karlových Varů. Příjemný personál. Výborná a kvalitní káva Filicori Zecchini. Speciality České a mezinárodní kuchyně. Velký Výběr z jídelního a nápojoveho listu.

Načítání trvalo 0.0886 sekund.