+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Cvičení Blackout

Klíčová slova: cvičení blackout

E-mail: vycpalkova@pixelfield.cz

Datum vloľení do katalogu: 24. ?nora 2014

Popis: Cvičení „Rozsáhlý výpadek dodávky elektrické energie na území hl. m. Prahy“ (cvičení Blackout 2014) má za cíl reálně prověřit stav připravenosti a schopnosti reakce systému krizového řízení města na tento typ krizové situace s důrazem na ochranu svých obyvatel a současně zajištění základních funkcí pro nezbytný provoz.

Web: www.cviceniblackout.cz/

Další související informace

Studio Balance

fyzioterapie, rehabilitace, masáže, cvičení – fyzioterapie-rehabilitace dětí a dospělých, Vojtova metoda, klasické a reflexní masáže, masáže lávovými kameny, skupinová cvičení na míčích, cvičení pro zdravá záda, cvičení pilates, cvičení pro těhotné, po porodu a pro maminky s dětmi, břišní tance pro těhotné, předporodní kurzy a výtvarná dílnička pro děti

Cvičení na míči a cviky n

cvičení na míči, cviky na míči, hubnutí – Cvičení na míči pomáhá vytvarovat a zpevnit postavu. Cviky na míči vám také budou prospěšné při relaxaci a rehabilitaci. Při hubnutí je důležíté posilovat a zpevňovat postavu, což vám cvičení na míči umožní.

Cvičení Pilates Praha

pilates, pilates praha, cvičení pilates – Nabízíme tréninky metodou Pilates pro záda bez bolesti, pružné tělo, pevné centrum těla - core, svaly dlouhé, štíhlé, ale pevné. Tréninky probíhají v Praze. Cvičení je například vhodné i po těhotenství.

Načítání trvalo 0.0782 sekund.