+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Cvičení na

Klíčová slova: cvičení, cviky, sport, umění, posilování

E-mail: info@kdholding.cz

Datum vloľení do katalogu: 27. kv?tna 2010

Popis: Prvním ze zdrojů, ze kterých se sport vyvinul je podle historiků potřeba výcviku armád, která vyústila v nejrůznější hry a soutěže zaměřené na bojové dovednosti a na fyzickou zdatnost (zápas, lukostřelba, jízda na koni). Druhým zdrojem jsou rituální aktivity, kdy byla určitá forma soutěže prováděna jako součást obětního rituálu nebo rituálu předpovídání budoucnosti - do první kategorie patří řecké olympijské soutěže, do druhé kategorie mayské obřadní míčové hry.

Web: www.cviceni-na.cz

Další související informace

Ilona Malinová - Prodej o

Obrazy, umění – Prodávám a vyrábím umělecké obrazy. Poperte se o obrazy v aukcích. Obrazy Ilony Malinové.. Zůčastněte se aukcí o obrazy, které nebyly ještě nikdy tak napínavé. Za den několik aukcí, obrazů. Zaregistrujte se.

Komunikační centrum LEXIK

komunikace,výuka jazyků,cvičení,rehabilitace – Jsme moderní vzdělávací komunikační, studijní a poradenské centrum a mateřská škola s rozšířenou vyukou jazyků. Poskytujeme kvalitní výuku pro děti i dospělé v příjemném prostředí s přívětivými zaměstnanci a trpělivými lektory.

Outdoorové oblečení

Termoprádlo,funkční prádlo,bundy,kalhoty,impregnac – Internetový obchod se širokou nabídkou outdoorového oblečení a vybavení.Termoprádlo,funkční prádlo,bundy,kalhoty,impregnace,outdoorové boty, batohy, spacáky, stany,čelovky,camping a různé doplňky. Outdoorové oblečení a vybavení - Outdoor-obchod.cz

Načítání trvalo 0.0800 sekund.