+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Cvičení na

Klíčová slova: cvičení, cviky, sport, umění, posilování

E-mail: info@kdholding.cz

Datum vloľení do katalogu: 27. kv?tna 2010

Popis: Prvním ze zdrojů, ze kterých se sport vyvinul je podle historiků potřeba výcviku armád, která vyústila v nejrůznější hry a soutěže zaměřené na bojové dovednosti a na fyzickou zdatnost (zápas, lukostřelba, jízda na koni). Druhým zdrojem jsou rituální aktivity, kdy byla určitá forma soutěže prováděna jako součást obětního rituálu nebo rituálu předpovídání budoucnosti - do první kategorie patří řecké olympijské soutěže, do druhé kategorie mayské obřadní míčové hry.

Web: www.cviceni-na.cz

Další související informace

shop samolepky na auto

samolepka, samolepky, auto, skate, sport, zvířara – Eshop - samolepky na auto a nejen na auto. Samolepky s tématikou sportu, hoby, skate, snowboard, samolepky loga a značky. Vyřezávané samolepky z fólie, siluety. Výběr z katalogu, nebo dle vlastího návrhu, mnoho barev a velikostí samolepek. Tuning samolepky i s tématikou tetování no prostě super samolepky.

Szigeti.cz

exklusivni Šumivá vína, sekty, champagne – Vítejte na stránkách sektů Szigeti. Tyto stránky jsou věnovány milovníkům luxusního šumivého vína vyráběného tradiční metodou. Klasická metoda výroby šumivého vína druhotným kvašením na láhvi zajišťuje vysokou kvalitu sektů. Pomalá fermentace v láhvi dává sektu Szigeti neodolatelně jemnou pěnu. Konečný aromatický a chuťový dojem je docílen těmi nejlepšími přívlastkovými víny, které dávají sektu finální charakter.

Načítání trvalo 0.0605 sekund.