+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Dalekohledy online

Klíčová slova: dalekohled,dalekohledy

E-mail: suplements@email.cz

Datum vloľení do katalogu: 6. listopadu 2012

Popis: Nabídka dalekohledů na trhu je opravdu velmi pestrá a bohatá existují například dalekohledy pro myslivce, turistický dalekohled, pozorovací dalekohled, hvězdářský dalekohled apod. Vždy si tedy musíte položit několik otázek před koupí, které by měli cenu, kterou se hodláte do koupě dalekohledu investovat ovlivnit.

Web: edalekohledy.webnode.cz

Další související informace

Opatrovatelky

opatrovanie, opatrovatelky, ponuka prace pre opatr – Ponuka práce na Slovensku a v zahraničí pre opatrovateľky. Inzercia práce pre opatrovateľky zdarma. Práca pre opatrovateľky nielen v Rakúsku a Nemecku. Ponuka práce pre opatrovateľky, inzercia zdarma, kurzy nemčiny pre opatrovateľky, doprava, preklady a oveľa viac.

Doučování Praha

doučování matematiky – Doučování matematiky, fyziky a dalších předmětů v Praze. Specializujeme se i na doučování vysokoškolské matematiky. Profesionální a polopatický přístup k učivu. Lektoři dojíždějí ke klientovi domů nebo do kanceláře.

Online výuka pro české dě

výuka na dálku, e-learning, online výuka, do zahra – Odjíždíte dlouhodobě do zahraničí a Vaše dítě bude navštěvovat školu, kde vyučovacím jazykem je angličtina? Všechny předměty, které bude na zahraniční škole absolvovat, mu budou kmenovou školou uznány, ale podle Školského zákona musí skládat srovnávací zkoušku z českého jazyka a zeměpisu ČR či českých dějin. Vašemu dítěti zajistíme výuku těchto zkušebních předmětů na dálku, pomocí kvalifikovaných učitelů. Stačí mít v zahraničí pouze počítač s připojením na internet a nainstalovaný SKYPE (tiskárna, skener výhodou). Preferujeme osobní setkání s Vámi a Vaším dítětem před tím, než odjedete do zahraničí. Po dohodě je možná výuka dalších vzdělávacích předmětů.

Načítání trvalo 0.2292 sekund.