+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Dálková ostraha objektů

Klíčová slova: Bezpečnost,ostraha,úklid,správa,úvěr

E-mail: okfocus@email.cz

Datum vloľení do katalogu: 19. ledna 2012

Popis: Zajišťujeme rozsáhlé spektrum úklidových služeb od běžného každodenního úklidu až po specializované jednorázové úklidy a úklidové služby. Profesionální bezpečnostní služby administrativních, průmyslových i soukromých objektů v rámci celé ČR. Při své činnosti se opíráme o rozsáhlý tým kvalifikovaných pracovníků s dlouholetými zkušenostmi, kteří jsou vedeni k tomu, aby s maximální efektivností vyhověli všem přáním zákazníků a služby pro Společenství vlastníků jednotek.

Web: www.okfocus.cz

Další související informace

Bezpečnostní Agentura DAR

Agentura DAR,Pavel Darda,Roykcay,výcik psů,ostraha – Bezpečnostní Agentura Dar se sídlem v Rokycanech. Nabízíme například: Ostrahu objektů Nemocnic Autobazarů Kovošrotů Vozových dep Lomů Započatých staveb Rodinných domů ve Vaší nepřítomnosti Kulturní a sportovní akce Převozy peněz A další, dle přání zákazníka Provádíme výcvik psů všech plemen.

Úklidové služby T-AR s.r.

úklid, úklidové služby, byt, dům, čištění koberců – Úklidové služby T-AR s.r.o. je tu pro Vás za přijatelné ceny. Pro Vás jsou připraveni každý den a každou hodinu lidé, kteří Vám úklidí byt, dům, kancelář, výstavní halu, loď, vytepují koberec, vyčistí koberce, vytepují, vyčistí sedací soupravu - specialními stroji a přípravky, kožené sedací soupravy, úklidí koupelnu, kuchyni, garáž, wc, mytí oken, vypráší koberce, vytřou chodbu - vše bude pak čisté a voňavé!!!

Obchodní angličtina onlin

On-line kurz Obchodní angličtina – On-line kurz Obchodní angličtina. Praktická a bohatá slovní zásoba, učení bez biflování slovíček, posloucháním, unikátní metodou imitum. Slyšíte jen rodilé mluvčí. Studujete jen 15 minut denně - bez stresu, pohodlně a se zárukou.

Načítání trvalo 0.0699 sekund.