+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Dálkové studium

Klíčová slova: dálkové studium, maturita dálkově

E-mail: info@ssgastronomicka.cz

Datum vloľení do katalogu: 2. dubna 2010

Popis: Nabízíme denní i dálkové studium v oborech Hotelnictví, Cestovní ruch, Podnikání, Gastronomie a Kuchař - číšník. Dálkově u nás může studovat každý, kdo má minimálně základní vzdělání. Přijímací zkoušky se nekonají.

Web: www.ssgh.cz

Další související informace

RC auta

RC modely na dálkové ovládání, hračky, rc lodě – Přehled RC modelů lodí na dálkové ovládání dostupných na internetu. Obrázky a fotografie RC modelů lodí, RC děl, RC vrtulníků a RC tanků . Kde koupit RC modely lodí a hračky na dálkové ovládání, náhradní díly a příslušenství na internetu.

MBA

mba, studium, program, vysoka skola, master – Online průvodce Masters of Business Administration programů - postgraduální studium zaměřené na byznys a komunikaci. Kurz MBA je uznáván celosvětově a studium při zaměstnání je v průměru dvouleté, denní studium trvá zpravidla jeden až jeden a půl roku.

RC modely

RC modely,RC vrtulníky na dálkové ovládání,RC auta – RC modely, RC vrtulníky na dálkové ovládání a RC auta na dálkové ovládání v hlavní roli tohoto informačního webu, kde se dozvíte, jak jsou tyto RC modely poháněny, jaké vyžadují příslušenství či jaké typy lze koupit.

Načítání trvalo -97.58 sekund.