+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Dálkové studium

Klíčová slova: dálkové studium, maturita dálkově

E-mail: info@ssgastronomicka.cz

Datum vloľení do katalogu: 2. dubna 2010

Popis: Nabízíme denní i dálkové studium v oborech Hotelnictví, Cestovní ruch, Podnikání, Gastronomie a Kuchař - číšník. Dálkově u nás může studovat každý, kdo má minimálně základní vzdělání. Přijímací zkoušky se nekonají.

Web: www.ssgh.cz

Další související informace

Studentský portál primát.

studijní materiály, studium, škola, univerzita – Primát.cz je server pro studijní účely všech studentů vysokých škol. Umožňuje zdarma sdílet materiály ke studiu. Primát není serverem pro studenty, ale je to server studentů. Je studenty tvořen, řízen, směrován.

Dálkové ovladače

dálkové ovladače, ovladače, dálkový ovladač – Internetový obchod dalkove-ovladace.cz nabízí široký sortiment dálkových ovladačů. Nakupte u nás originální nebo náhradní dálkový ovladač pro všechny značky Televizorů, DVD, SAT, DVB-T, HiFi na českém trhu.

RC auta

RC modely na dálkové ovládání, hračky, rc lodě – Přehled RC modelů lodí na dálkové ovládání dostupných na internetu. Obrázky a fotografie RC modelů lodí, RC děl, RC vrtulníků a RC tanků . Kde koupit RC modely lodí a hračky na dálkové ovládání, náhradní díly a příslušenství na internetu.

Načítání trvalo 2.4357 sekund.