+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Dálkové studium

Klíčová slova: dálkové studium, maturita dálkově

E-mail: info@ssgastronomicka.cz

Datum vloľení do katalogu: 2. dubna 2010

Popis: Nabízíme denní i dálkové studium v oborech Hotelnictví, Cestovní ruch, Podnikání, Gastronomie a Kuchař - číšník. Dálkově u nás může studovat každý, kdo má minimálně základní vzdělání. Přijímací zkoušky se nekonají.

Web: www.ssgh.cz

Další související informace

RC modely

RC modely,vrtulníky na dálkové ovládání – RC modely - na našich stránkách se dozvíte informace o RC modelech. Jak fungují vrtulníky na dálkové ovládání a jiné RC modely. Jaké RC modely můžete zakoupit do vody, létající nebo na silnici či do terénu.

MBA Studium v Brně

MBA, studium MBA, MBA studium, MBA v ČR, MBA ČR – MBA studium ve spolupráci s anglickou univerzitou Liverpool John Moores University, českými univerzitami a hosp. komorami. Kvalitní MBA studium, které kombinuje akademické vzdělání s nejlepšími zkušenostmi z praxe. Studium v češtině trvá 3 semestry.

RC modely

RC modely,RC vrtulníky na dálkové ovládání,RC auta – RC modely - informace o modelech letadel, vrtulníků, at a motorek. Na našich stránkách zjistíte, co znamenají zkratky u prodávaných RC modelů, jaké pohony RC modely mají či jaké typy lze vlastně zakoupit.

Načítání trvalo 0.0625 sekund.