+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Dámská mikina

Klíčová slova: dámská mikina, dámské mikiny, mikina s kapucí, dám

E-mail: info@damska-mikina.cz

Datum vloľení do katalogu: 8. z??? 2011

Popis: Ještě před několika lety nebyl příliš velký rozdíl mezi mikinou dámskou a mikinou pánskou. Oba dva typy mikin měly stejný nebo hodně podobný střih a někdy dokonce i barvu.Ještě před několika lety nebyl příliš velký rozdíl mezi mikinou dámskou a mikinou pánskou. Oba dva typy mikin měly stejný nebo hodně podobný střih a někdy dokonce i barvu a byly nošeny pouze jako ne příliš formální součást oblečení pro volný čas nebo sportovní aktivity.

Web: www.damska-mikina.cz

Další související informace

Acid Monkey

triko, tricko, mikina, mikiny, eshop, street wear – Internetový obchod s vlastním textilem ve stylu techno, tekno, post punk, street wear, skate, gangsta, skateboarding, snowboarding, boardriding, freestyle. Trička, mikiny, spodní prádlo, doplňky, peněženky, baseballové pálky. Jsme značka specializujcí se na streetwear a módu pro zábavu i volný čas.Chceme aby se naši zákazníci cítili ve svém oblečení dobře.Také víme že originalita a cena jsou důležité pro vaší spokojenost.Nabízíme pánská a dámské trička, mikiny, tílka, potisk batohů, peněženek atd.Potisk je zpracován bud termoflexovou fólií termolisem nebo sítotiskem.Na požádání je možné zaslat vzorník barev a katalog designů a barev.Jsme tu pro Vás a proto je možné zpracovat i Váš design na vámi vybranou věc.Sazba za grafické zpracování motivu je 150 Kč.Návrhy je možné zaslat ve formátech TIFF, RAW, JPG, EPS, AI, CDR.Na požádání vytvoříme i designy pro hudební kapely, cluby, djs, soundsystémy, bary, sportovní kluby a akce atd.Věříme že u nás si vyberete.BE ACID!

Dámská trička

dámské tričko, dámská trička, dámský top, dámská h – Dámské tričko je vlastně jakousi náhražkou halenek a košil a to náhražkou pohodlnou a neformální. Dámská trička patří mezi oblíbené ženské oblečení vůbec.Dámské tričko je vlastně jakousi náhražkou halenek a košil a to náhražkou pohodlnou a neformální. Dámská trička patří mezi oblíbené ženské oblečení vůbec. Zejména v teplém období jsou u žen trička, topy, polo trička a další sexy oblečení velmi oblíbená.

Oblečení mikina

Značkové mikiny, dámská mikina, pánská mikina, dět – Současným módním trendem je zařazování oblečení mikina snad do všech oděvních kolekcí zaměřených na sport a volnočas.Současným módním trendem je zařazování oblečení mikina snad do všech oděvních kolekcí zaměřených na sport a volnočas. Mnoho výrobců se zabývá výrobou mikin. Jak ale poznat ty nejlepší? Určitě hodně napoví jejich značka. Značkové mikiny se dají snadno rozeznat.

Načítání trvalo 0.0745 sekund.