+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Dámská mikina

Klíčová slova: dámská mikina, dámské mikiny, mikina s kapucí, dám

E-mail: info@damska-mikina.cz

Datum vloľení do katalogu: 8. z??? 2011

Popis: Ještě před několika lety nebyl příliš velký rozdíl mezi mikinou dámskou a mikinou pánskou. Oba dva typy mikin měly stejný nebo hodně podobný střih a někdy dokonce i barvu.Ještě před několika lety nebyl příliš velký rozdíl mezi mikinou dámskou a mikinou pánskou. Oba dva typy mikin měly stejný nebo hodně podobný střih a někdy dokonce i barvu a byly nošeny pouze jako ne příliš formální součást oblečení pro volný čas nebo sportovní aktivity.

Web: www.damska-mikina.cz

Další související informace

Dětské mikny

dětská mikina, mikina pro děti – Dětská mikina musí vaše malé princezny či loupežníky na první pohled zaujmout. Ať se jedná o barvy, zajímavou výšivku nebo potisk, mikina je součást oblečení.Dětská mikina musí vaše malé princezny či loupežníky na první pohled zaujmout. Ať se jedná o barvy, zajímavou výšivku nebo potisk, mikina je součást oblečení, které děti nosí v chladnějších dnech po celý den.

Tričko kvalita a elegance

dámská trička, trika damson, dámské triko – Damska-tricko.blog.cz jsou stránky zabývající se nejrůznějšími druhy triček. Vybrat si pro sebe můžete nejen sportovní, ale i vysoce elegantní či originální tričko. Najdete zde vše o aktuálních trendech. Vzít si můžete třeba tričko se zvířecím motivem.

Načítání trvalo 3.9911 sekund.