+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Dárky pro muže k narozeni

Klíčová slova: Dárky, pro muže, k narozeninám, klobásová kytice,

E-mail: obchod@kvetinydnes.cz

Datum vloľení do katalogu: 26. b?ezna 2010

Popis: Netradiční dárky pro muže k narozeninám s rozvozem po Praze. Originální překvapení pro přítele k výročí seznámení. Klobásová kytice nový způsob jak se seznámit se zážitky z překvapení originálního daru. Inspirace pro vaše pánské dárky a dárkové koše.

Web: www.pro-darky.cz/

Další související informace

Unity 3D

webdesign, aplikace, technologie, – Technologie Unity je multiplatformní nástroj, umožňující vytvářet aplikace, fungující v běžném prohlížeči po instalaci zásuvného modulu (pluginu), podobně jako to dělá dnes běžně rozšířený Adobe Flash. Výhodou Unity 3D je především možnost vytvářet velmi komplikovaná grafická řešení, s využitím stejných technologií, jako běžné moderní desktopové hry pro Windows či konzole typu Nintendo Wii. Další obrovskou výhodou je podpora multiplayer módu, takže nyní ani jednoduché hry již nejsou omezeny pouze pro jednoho hráče, ale je možné po síti soupeřit s ostatními spoluhráči. Aplikace se však neomezují pouze na webové prohlížeče, ale snadno je zprovozníme na mobilním telefonu iPhone či herní konzoli Nintendo Wii.

Dlažby a obklady do koupe

obklady Brno, Praha, dlažby, obklady do koupelny, – Společnost Stonemania působící v Brně, nabízí zákazníkům kvalitní dlažby a obklady všech využití. Dodáváme obklady a dlažby, například do koupelny, z travertinu, mramoru, žuly, břidlice, vápence, pískovce a dalších kvalitních kamenů.

Kuchyňské židle

Kuchyňské židle, barové židle, lavice do čekáren, – Kuchyňské židle.cz pro vás vyrábí kvalitní kuchyňské židle, barové židle a lavice do čekáren na zakázku. Kuchyňské židle z kvalitní oceli vyrábíme do 14 dnů. Kuchyňské židle, barové židle a lavice do čekáren od nás

Načítání trvalo 0.0560 sekund.